Silesion.PL

serwis informacyjny

Wielka strefa kibica Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2024 startuje w Libero Katowice

Przed nami cztery tygodnie pełne niezapomnianych sportowych emocji. Wraz ze startem Mistrzostw Europy w piłce nożnej, w Libero Katowice startuje specjalna Strefa Mistrzostw – jedna z największych w regionie. Przez cały czas trwania turnieju, na Placu do Radości przed Libero kibice będą mogli wspólnie przeżywać wszystkie piłkarskie mecze, oglądając je na wielkim ekranie. Galeria przygotowała również konkursy z nagrodami, w których do wygrania będą m.in. oficjalne piłki Mistrzostw Europy czy koszulki z autografami czołowych piłkarzy reprezentacji Polski. Co ciekawe, będzie to jedyna strefa działająca od Mistrzostw Europy aż do Letnich Igrzysk Olimpijskich.

Piłkarskie szaleństwo dotarło do Libero Katowice! Z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2024, Libero przygotowało wyjątkową, mistrzowską strefę, w której nie zabraknie sportowych emocji i dobrej zabawy. Strefa tradycyjnie już znajdzie się na Placu do Radości przed wejściem do galerii. Na dużym ekranie fani piłki nożnej zobaczą wszystkie mecze, w tym także rozgrywki polskiej reprezentacji. Na kibiców czekać będzie strefa VIP – czynna na godzinę przed każdym meczem, wygodne leżaki, stoliki oraz specjalna strefa gastronomiczna od Food&Ball – restauracji Arkadiusza Milika, która dostarczy przekąski podczas meczów półfinałowych, finałowych oraz spotkań naszej reprezentacji. W przypadku wieczornych rozgrywek rozpoczynających się o godz. 21:00 strefa będzie czynna aż do ostatniego gwizdka. Nie zabraknie również niespodzianek w postaci licznych atrakcji i konkursów, w których do wygrania będą m.in. oryginalne piłki Mistrzostw Europy, koszulki czołowych piłkarzy z reprezentacji Polski oraz karty podarunkowe do Libero.

Chcemy, aby w Libero Katowice było czuć prawdziwe, sportowe emocje związane z tym wielkim, piłkarskim turniejem, dlatego przygotowaliśmy specjalną przestrzeń dla wszystkich fanów piłki nożnej. Wspólnie z mieszkańcami chcemy przeżywać to sportowe wydarzenie i być blisko nich. Nasza strefa na Placu do Radości to doskonała okazja, aby razem z rodziną i przyjaciółmi cieszyć się emocjonującymi meczami Mistrzostw Europy 2024 na wielkim ekranie. Mamy nadzieję, że będzie to miejsce, gdzie poczujemy prawdziwego ducha sportowej rywalizacji – mówi Aleksander Poltier, senior marketing manager Libero Katowice.

Strefa Mistrzostw w Libero startuje już w najbliższy piątek 14 czerwca. W transmitowanym na żywo meczu otwarcia z Monachium o godz. 21:00 Niemcy zmierzą się ze Szkocją.

Rodzinne atrakcje na Placu do Radości

Oprócz wyjątkowej Strefy Mistrzostw, na Placu do Radości przed galerią czekać będą również inne, liczne atrakcje i niespodzianki dla całych rodzin. Plac do Radości w tym sezonie jest miejscem wakacyjnej rozrywki, dobrej zabawy i letniego relaksu. Ogromny zamek dla dzieci ze zjeżdżalniami, trampolina z 6 miejscami do powietrznych akrobacji, gokarty dla najmłodszych, stoły do ping-ponga, strefa relaksu z grami planszowymi dla nieco starszych, a także tor do skimboradingu – widowiskowego sportu wodnego. Te i wiele innych niespodzianek warto odkryć, przychodząc do Libero Katowice.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024