Silesion.PL

serwis informacyjny

Promocje Fortuny na mecze Polaków podczas Mistrzostw Europy 2024

Z okazji nadchodzących Mistrzostw Europy 2024, które odbędą się w Niemczech, Fortuna przygotowała specjalne promocje bukmacherskie na każdy mecz reprezentacji Polski. Fani piłki nożnej mogą liczyć na wyjątkowe bonusy i atrakcyjne oferty, które uatrakcyjnią obstawianie spotkań.

Oferty na spotkania reprezentacji Polski

Mecz z Holandią – 16 czerwca

Na mecz Polski z Holandią przygotowano pecjalne promocje SELEKCJONER. Fortuna obiecuje, że oferta będzie atrakcyjna.

  Mecz z Austrią – 21 czerwca

  Na mecz Polski z Austrią szczegóły promocji zostaną podane wkrótce. Fortuna obiecuje, że oferta będzie równie atrakcyjna, co w przypadku spotkania z Holandią.

  Mecz z Francją – 25 czerwca

  Podobnie jak w przypadku meczu z Austrią, szczegóły dotyczące promocji na mecz z Francją będą dostępne w najbliższym czasie. Warto regularnie sprawdzać stronę Fortuny, aby nie przegapić żadnej okazji.

  Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

  Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich  efortuna.pl? Załóż konto z  kodem  rejestracyjnym  MMM300  klikając  TUTAJ  i  odbierz darmowe 20.00 PLN  w postaci freebeta +  3 x zakład bez ryzyka  każdy po  100 zł+10 PLN  za pierwszą wpłatę

  Fortuna, jako jeden z wiodących bukmacherów, zadbała, aby nadchodzące Mistrzostwa Europy 2024 były jeszcze bardziej emocjonujące dla fanów reprezentacji Polski. Specjalne promocje na każdy mecz Polski, a także dodatkowe bonusy związane z opcją Betbuilder, to doskonała okazja, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną i cieszyć się emocjami sportowymi na najwyższym poziomie. Regularne sprawdzanie strony Fortuny pozwoli być na bieżąco z nowymi promocjami i ofertami, które będą dostępne przez cały czas trwania EURO 2024.

  Sprawdź ofertę FORTUNY NA EURO 2024

  FORTUNA  online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

  FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

  Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024