Silesion.PL

serwis informacyjny

forBET tne ryzyko na Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem

Sobota- konkurs drużynowy w Zakopanem

Już w najbliższy weekend, Zakopane po raz 24. zostanie organizatorem zawodów Pucharu Świata w Skokach Narciarskich. Białe szaleństwo pod Wielką Krokwią to od lat wielkie sportowe wydarzenie, na które zjeżdżają kibice skoków narciarskich z całego świata. Od sezonu 2012/2013 w Zakopanem poza konkursem indywidualnym, odbywają się też zawody drużynowe. Czy 19 stycznia Nasze Orły będą wspólnie świętować zwycięstwo? Jeśli nie jesteś pewien, ale chcesz razem z naszymi skoczkami powalczyć o zwycięstwo mamy dla Ciebie elektryzującą propozycję – zagraj kupon za dokładnie 99 PLN, na którym znajdzie się typ na zwycięstwo Polski w konkursie drużynowym, a jeżeli Polska nie wygra, forBET zwróci Ci pełną stawkę zakładu!

Regulamin promocji:

1. Kupon musi zostać zawarty do soboty 19.01, do godz. 15:00.

2. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 19.01, do godz. 23:59.

3. Kupon musi zostać zawarty za DOKŁADNIE 99 PLN.

4. Na kuponie musi znaleźć się przedmeczowy typ na zwycięstwo Polski w konkursie drużynowym w Zakopanem.

5. Nie ma minimalnej liczby zdarzeń. Kupon może być zagrany jako singiel, tylko ze zdarzeniem na zwycięstwo Polski w konkursie drużynowym w Zakopanem.

6. Jeżeli kupon okaże się przegrany, ponieważ Polska nie wygra, zwracamy pełną stawkę zakładu w postaci bonusu – 99 PLN.

7. Zwrot zostanie przyznany raz na użytkownika.

8. Do promocji nie zaliczają się kupony systemowe oraz zawarte zakłady za środki bonusowe.

9. Bonusy znajdą się na kontach graczy do poniedziałku (21.01), do godziny 16:00.

10. Bonusem należy obrócić 4x po kursie min. 2.0 w ciągu 30 dni. Jeżeli bonus trafi do kolejki należy go aktywować w ciągu 30 dni.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

Niedziela- konkurs indywidualny w Zakopanem

Zakopiański Puchar Świata w Skokach Narciarskich to niesamowite wydarzenie, wiele atrakcji, zderzenie różnych narodowości, sportowe emocje na najwyższym poziomie. Wszelkie obawy po odejściu Adama Małysza zniknęły, gdy jego miejsce zajął Kamil Stoch. Od tego czasu polska reprezentacja doczekała się kilku równie dobrych skoczków m.in.: Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot, Stefan Hula. Czy nasi zawodnicy dadzą radę odeprzeć atak niesamowitego Kobayashiego? Czy podium w Zakopanem będzie biało-czerwone? Tego jeszcze nie wiemy, ale mamy nadzieję, że tak właśnie będzie! Na wszelki wypadek chcemy jednak wspomóc naszych klientów. Jak? Zagraj kupon za dokładnie 49 PLN na zdarzenia pochodzące z oferty skoków narciarskich na PŚ w Zakopanem. Pamiętaj, że na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia, a każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.4. Jeśli wygrasz pozostanie Ci odebranie nagrody i wieczna chwała. Jeśli jednak kupon będzie przegrany, otrzymasz zwrot połowy stawki w postaci bonusu, a w przypadku kiedy Twój kupon będzie przegrany, ale w TOP8 klasyfikacji końcowej znajdzie się min. trzech Polaków, otrzymasz pełny zwrot stawki w postaci bonusu!

Regulamin promocji:

1. Kupon musi zostać zawarty do niedzieli 20.01, do godz. 15:00.

2. Kupon musi zostać zawarty za DOKŁADNIE 49 PLN.

3. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia, każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.4.

4. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty skoków narciarskich na PŚ w Zakopanem.

5. Zwrot połowy stawki w postaci bonusu nastąpi w przypadku gdy kupon będzie przegrany. Natomiast gdy min. trzech Polaków zajmie miejsce w TOP8 klasyfikacji końcowej gracz otrzyma pełny zwrot stawki(w przypadku przegranego kuponu).

6. Zwrot zostanie przyznany raz na użytkownika.

7. Bonusy zostaną przyznane w poniedziałek 21.01, do godziny 16:00.

8. Bonusem należy obrócić 4x po kursie min. 2.0 w ciągu 30 dni. Jeżeli bonus trafi do kolejki należy go aktywować w ciągu 30 dni.

9. Do promocji nie zaliczają się kupony systemowe oraz kupony zawarte z salda bonusowego.

10. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

Tylko w ten weekend bonus 20 PLN za rejestrację

Zarejestruj się w ten weekend w zakładach bukmacherskich forBET i odbierz darmowy bonus w postaci 20 PLN

Już w nadchodzący weekend najlepsi skoczkowie narciarscy globu zawitają pod polskie Tatry. Czy po ostatnim sukcesie polski Dawid znów pokona japońskiego Goliata? Może losy zawodów rozstrzygnie wracający do wielkiej formy Kamil Stoch lub będący w tym sezonie w świetnej dyspozycji Piotr Żyła? Wszystko stanie się jasne już w najbliższy weekend, ale my postaramy się jeszcze bardziej podnieść belkę rozbiegu! W dniach 18-20 stycznia każdy nowy gracz, który założy konto na stronie forBET otrzyma specjalny FREEBET bez depozytu w wysokości 20 PLN! Bo aby latać wysoko i daleko trzeba mieć dobre warunki do treningu – z selekcjonerem forBET masz największe szanse na sukces!

Regulamin promocji:

1. Promocja obowiązuje od 18.01, od godziny 00:00 do 20.01, do godziny 23:59.

2. Promocja dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują konto na stronie www.iforbet.pl.

3. Bonus 20 PLN pojawi się na koncie gracza automatycznie po rejestracji konta.

4. Środkami bonusowymi należy obrócić jednokrotnie z minimalnym kursem 2.00. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni.

5. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

6. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

 

Bonus urodzinowy dla wszystkich aktywnych graczy

Zakłady bukmacherskie forBET chcą budować wyjątkowo bliską więź ze swoimi klientami i chociaż w niewielkim stopniu uczestniczyć z Wami w tym wyjątkowym dla Was dniu. Dlatego miło nam poinformować, że każdy nasz gracz, który wykaże się chociaż minimalną aktywnością może w swoje urodziny spodziewać się prezentu od forBET.

Życzymy Wam wszystkiego najlepszego. 100 lat!

Warunki promocji

  1. Promocja organizowana od 22 listopada 2018 roku do odwołania.
  2. Promocja dotyczy Klientów, którzy założyli konto w serwisie forBET
  3. Promocja dotyczy Klientów, którzy w okresie 3 ostatnich miesięcy wpłacili minimum 100 złotych depozytu i dokonali przynajmniej jednokrotnego obrotu i obchodzą w danym dniu urodziny.
  4. Klientom, którzy spełnili warunki opisane w punktach 2 i 3 zostanie przypisany bonus urodzinowy w wysokości 20 złotych
  5. Warunkiem wypłaty bonusu urodzinowego jest dwukrotny obrót po kursie minimalnym kuponu 2.0
  6. Bonusy urodzinowe przypisywane są codziennie od poniedziałku do piątku.

Od północy 22 listopada (czwartek) do końca miesiąca forBET uruchamia wyjątkową promocję dla nowych klientów. Każdy nowy gracz otrzyma bonus 20 PLN za rejestrację (bez konieczności depozytu). Wymagania dotyczące obrotu bonusem (jednokrotny obrót, kurs minimalny 2,00).

Bonusy bukmacherskie to jedna z najpopularniejszych form promowania usług przez legalnych operatorów sportowych zakładów wzajemnych. forBET, jako jeden z liderów branży bukmacherskiej w Polsce, postanowił być prekursorem w wyznaczaniu standardów nagradzania nowych klientów. Dzięki temu rozwiązaniu mamy przyjemność przedstawić Wam obecnie najlepszy pakiet powitalny na rynku!

Aby maksymalnie ułatwić Ci wybór najkorzystniejszej oferty, forBET za rejestrację przyzna nowemu graczowi 20 PLN bonusu. Co ważne przyznany on będzie bez wymaganego depozytu! To jednak nie koniec promocji dla naszych nowych klientów. Trzy pierwsze wpłaty gracza zostaną również nagrodzone atrakcyjnymi bonusami, w których łącznie będzie można uzyskać aż 1200 PLN! Aby skorzystać z tej ekskluzywnej oferty należy jedynie zarejestrować się na stronie www.iforbet.pl w trakcie jej trwania. Promocja dla nowych graczy rozpoczyna się 22.11.2018 r. o godz. 00:00 i trwa do 30.11.2018 r. do godz. 23:59.

Zarejestruj się już teraz

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024