Silesion.PL

serwis informacyjny

Football Manager 2020 ZA DARMO w Epic Games Store do 24 września

Football Manager 2020 za darmo

Już tylko kilka miesięcy dzieli nas od premiery Football Managera 2021. Oczekiwanie na nowy sezon może umilić darmowa wersja menagera piłkarskiego z 2020 roku. Będziesz musiał założyć konto w Epic Games Store, ale kiedy już to zrobisz, wystarczy wejść na stronę FM20 i kliknąć „pobierz”.

Można go pobrać bezpłatnie: masz czas do 24 września. Uwaga: gra obejmuje rozgrywkę międzysieciową w wersji Steam. Możesz także przenieść zapisany stan gry Steam do Epic i kontynuować swoje postępy, jeśli masz ochotę.

Deweloper Sports Interactive jeszcze nie ujawnił Football Managera 2021, ale powiedział, że dzisiaj wszystkie przyszłe edycje słynnej symulacji będą sprzedawane w sklepie Epic „na zasadzie niewyłączności”. Spodziewaj się więc, że Football Manager 2021 zostanie uruchomiony w Epic Games Store i Steam w tym samym czasie.

Pod koniec lipca szef studia Miles Jacobson ostrzegł, że pandemia oznaczała, że ​​nowe gry Football Managera zostaną wydane później niż zwykle w tym roku.

„Dziś mogę potwierdzić, że pomimo wszystkich problemów na świecie, w tym roku pojawią się nowe gry Football Managera” – powiedział Jacobson.

„Zostaną dostarczone trochę później, niż początkowo planowaliśmy, ale będą miały wyjątkowo mocne zestawy funkcji … choć będą się różnić od tych, na których myśleliśmy, że zdecydowaliśmy się w styczniu, kiedy ukończyłem mój„ zestaw funkcji marzeń ”

Recenzja FM20

Ostatnia gra Sports Interactive była prawdopodobnie najlepsza w historii.

Kilka subtelnych poprawek do taktyki i dodatków, takich jak Kodeks Postępowania i Wizja Klubu, stworzonych dla jednego z najbardziej grywalnych Football Managerów w historii.

W Football Manager 2020 liczy się każda decyzja. Dzięki nowym opcjom i dopracowanej mechanice gry, która wynagradza planowanie i postępy jak nigdy dotąd, możesz rozwijać i szlifować wyjątkową tożsamość swojego klubu i siebie jako menedżera.

Profesjonaliści koszystają z bazy danych FM

Kilka dni przed meczem towarzyskim Włochów z Anglią w 2000 roku ówczesny menedżer Giovanni Trapattoni niewinnie zapytał swoich graczy, czy wiedzą cokolwiek o nieznanych im nazwiskach w składzie Three Lions.

Pomocnik Demetrio Albertini wyciągnął laptopa z poprzedniego sezonu gry i powiedział Trapattoniemu, czego może się spodziewać po takich zespołach jak Kieron Dyer i Seth Johnson.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author