Silesion.PL

serwis informacyjny

Final Six: Siatkarska taśma z BETFAN

Polacy dzielnie walczą o awans do Final Six. Poza tym, że namawiamy Was do trzymania za nich kciuki proponujemy Wam specjalną ofertę w zakładach bukmacherskich BETFAN w ramach Radaru 365!

Już dziś zagrajcie siatkarską tasiemkę za 49 zł na co najmniej 5 spotkań (w tym 3 z Ligi Narodów) z najmniejszym pojedynczym kursem równym 1.2. Jeżeli Wam nie wejdzie kupon przez jeden typ, to nie wyklinajcie zespołu, który Wam go zepsuł. W zamian za to dostaniecie zwrot równowartości stawki na konto bonusowe.

ZASADY:

1. Promocja obowiązuje w dniu 29.06

2. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 49 złotych.

3. Na kuponie musi znaleźć się co najmniej 5 zdarzeń, w tym 3 spośród dzisiejszych spotkań Ligi Narodów. Kurs minimalny zdarzenia – 1,2.

4. Zakłady systemowe i zagrane za środki bonusowe nie zaliczają się do promocji.

5. Jeżeli kupon okaże się przegrany, ponieważ nie wejdzie jeden mecz, gracz otrzyma zwrot stawki w formie równowartości na saldo bonusowe. Bonus wyniesie 4,9 zł. (Przyznane bonusy podlegają przemnożeniu x10 przy przepisaniu na konto główne). Zwrot jest dokonywany za jeden, najkorzystniejszy kupon.

6. Obrót bonusem wynosi 5 x 2.0 (co najmniej 3 zdarzenia z kursem 1.2 i wyżej). Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Szczegóły obrotu bonusem TUTAJ.

7. Bonus zostanie dopisany w niedzielę, 30.06

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024