Silesion.PL

serwis informacyjny

Darmowy zakład na rozpoczęcie Wimbledonu w PZBuk

Skorzystaj z promocji w PZbuk i zgarnij darmowy zakład na poniedziałek – w sam raz na rozpoczęcie Wimbledonu!

Wpłacasz 200 zł i stawiasz zakład wielokrotny za tą samą kwotę, a w poniedziałek odbierasz darmowy zakład o wartości 50 zł.

Darmowy zakład możesz wykorzystać na DOWOLNE wydarzenia sportowe. Szczegóły promocji znajdziesz na stronie bukmachera pzbuk.pl w zakładce “Promocje”

Regulamin promocji „Darmowy zakład”
1. Organizatorem promocji „Darmowy zakład” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl. Oferta jest dostępna wyłącznie dla zarejestrowanych graczy pzbuk.pl i obowiązuje w dniach 29.06.19 od godziny 10:00 do 30.06.19 do godziny 23:59.

2. Kwota darmowego zakładu przyznawana jednorazowo na jednego użytkownika wynosi 50 zł. Gracz otrzymuje darmowy zakład po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.

3. Aby skorzystać z promocji gracz musi posiadać prawidłowo zweryfikowany numer telefonu, zapisać się do promocji przez formularz dostępny na stronie promocyjnej oraz wpłacić 200 zł i postawić zakład wielokrotny za tą samą kwotę

4. Darmowy zakład zostanie dopisany do konta gracza w poniedziałek, 01.07.2019 do godziny 23:59, po spełnieniu warunków promocji.

5. Otrzymany darmowy zakład gracz może wykorzystać na dowolny kupon wielokrotny z kursem 2.0 w kwocie 50 zł.

6. Od momentu aktywowania oferty promocyjnej – przyznania darmowego zakładu – użytkownik ma 2 dni na wykorzystanie darmowego zakładu.

7. Darmowy zakład może być wykorzystany wyłącznie jeden raz w czasie trwania oferty promocyjnej.

8. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą ofertę bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia. W takim przypadku zakład dopisany do konta gracza zostaje unieważniony.

9. Pzbuk.pl zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania zakładu w następujących okolicznościach:

a)w przypadku łamania zasady “jeden użytkownik – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:

– gracz posiada więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;

– rejestracji kont o wspólnych danych lub innym elemencie identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, lub innej metody płatności;

– gracz posiada więcej niż jedno konto;

b)w przypadku naruszenia któregokolwiek z warunków promocji i niniejszego Regulaminu;

c) kiedy zaistnieją dowody zmowy między klientami w obstawianiu zakładów

d) w przypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, lub obecnie nadużywa systemu bonusowego.

10 Pzbuk.pl może unieważnić przyznany zakład i anulować wynikłe z niego wygrane w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.

11. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

1 thought on “Darmowy zakład na rozpoczęcie Wimbledonu w PZBuk

Comments are closed.