Silesion.PL

serwis informacyjny

Film “Tyska Banda” – kulisy meczu GKS Tychy z Legią Warszawa

Takiej produkcji w historii GKS Tychy jeszcze nie było. W głównych rolach wystąpili trenerzy, zawodnicy i osoby związane z zespołem. Scenariusz napisało życie, bo w tym filmie nic nie było reżyserowane. GKS Tychy stworzył własny film „Tyska Banda” w którym autorzy pokazali od kulis jak wyglądały przygotowania do meczu z Legią Warszawa.

Kamery i mikrofony były obecne w trakcie odpraw, rozmów z trenerami, w szatni pierwszego zespołu, pokoju fizjoterapeutów czy nawet na mini zgrupowaniu w Ustroniu. W materiale kibice mogą zobaczyć jaki plan na mecz z „Wojskowymi” miał Dariusz Banasik, na co zwracał uwagę piłkarzom w trakcie analizy i dlaczego jego zdaniem drużyna nie była w stanie pokusić się o niespodziankę w pucharowym starciu.

Skoro kibice zobaczyli już jak wyglądają odprawy i życie szatni, to czas posłuchać co mówią trenerzy. Cały sztab szkoleniowy przez trzy dni był na podsłuchu i dzięki temu widzowie przekonają jak w trakcie meczu komunikowali się Dariusz Banasik, Michal Farkas czy Bernard Kapuściński.

W sumie spędziliśmy z drużyną trzy dni i w tym czasie zarejestrowaliśmy ponad osiem godzin materiału. W filmie pokazaliśmy naprawdę bardzo dużo i w tym miejscu chciałbym podziękować za zaufanie i pomoc całemu zespołowi oraz sztabowi szkoleniowemu. Wszystkie rzeczy, które zaplanowaliśmy udało się zrealizować, bo zarówno zawodnicy jak i trenerzy otworzyli przed nami szeroko drzwi. Dzięki temu widzowie mogą zobaczyć prawdziwe emocje i ponownie przenieść się za kulisy wielkiego piłkarskiego święta jakim było spotkanie z Legią Warszawa – mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy GKS Tychy i autor filmu.

Ostatecznie cały dokument trwa 48 minut.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024