Silesion.PL

serwis informacyjny

FIFA 21 z Interem i AC Milan. Włoskie kluby partnerami EA Sports

EA Sports ogłosiło wieloletnie partnerstwo z AC Milan i Interem Mediolan , które rozpocznie się wraz z premierą gry FIFA 21 w październiku tego roku.

Porozumienie obejmie włoskich gigantów wyłącznie w FIFA 21 – co oznacza, że w ​​gra będzie mogła pochwalić się wszechstronnym dostępem do piłkarzy Rossoneri i Nerazzurri, strojów, boisk treningowych, stadionów itd.

Autentyczność jest zawsze głównym czynnikiem napędzającym wszystko, co robimy wokół gry” – powiedział Goal Nick Wlodyka, wiceprezes i dyrektor generalny EA Sports .

Jest to niewiarygodnie ważne dla naszych graczy. Spójrz na Serie A , a Milan i Inter to oczywiście dwa z trzech najlepszych klubów w tej konkretnej lidze. Dbamy o to, abyśmy byli w stanie reprezentować ich w pełni, autentycznie i teraz wyłącznie. To bardzo znane kluby, z wieloma niesamowitymi historiami za sobą, a dla nas to fantastyczne partnerstwo.”

Patrzymy na wszystkie ważne elementy. Dbamy o to, aby mieć odpowiedni stadion, stroje, herb i upewniamy się, że odpowiednio uchwycimy atmosferę na tych stadionach ”.

Milan i Inter należą do najbardziej znanych przykładów klubów piłkarskich, które mają wspólny stadion – San Siro – pomimo intensywnej rywalizacji.

Czy w związku z wiadomością, że słynny obiekt – stadion Giuseppe Meazza, któremu nada swój pełny, oficjalny tytuł – zostanie zburzony i zastąpiony nową stadionem,  czy FIFA 21 może dostarczyć jakichkolwiek informacji na temat planów nowego stadionu  dla dwóch włoskich gigantów?

Partnerstwa mogą nam pomóc upewnić się, że otrzymamy niektóre z tych poufnych informacji, abyśmy byli gotowi, gdy coś takiego się wydarzy” – zdradza Włodyka. „Zawsze upewniamy się, że w tej chwili dostarczamy dokładnie to, co jest prawdziwe w świecie, ale zawsze obserwujemy, co przyniesie przyszłość w poszczególnych klubach.”

„Dzięki naszym partnerstwom może to być niezwykle korzystne, ponieważ uzyskujemy dostęp do rzeczy zza kulis – czy to na stadionach klubowych, na polach treningowych klubu, czy w szczególności na zawodnikach. Nawet robienie rzeczy, które planują, a które nie są jeszcze w rzeczywistości ani w prawdziwym świecie. Zawsze patrzymy w przyszłość”.

Fani FIFA 21 będą mogli grać jako Milan i Inter wyłącznie w nowej edycji gry EA Sports, która ukaże się na całym świecie 9 października 2020 roku .

Na okładkę gry FIFA 21 trafił Kylian Mbappé.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024