Silesion.PL

serwis informacyjny

FIFA 21 bez AS Roma. Zastąpi ją Roma FC.

W 2019 fani wirtualnej piłki nożnej oraz włoskiego futbolu otrzymali mocny cios – okazało się bowiem, że w FIFIE 20 nie znajdziemy licencjonowanego Juventusu, zastąpionego przez Piemonte Calcio. Wszystko dlatego, że PES 2020 od Konami uzyskała wyłącznością na Juventus a także zadbała o pełną licencję na między innymi Barcelonę, Manchester United oraz Bayern Monachium.

Teraz EA Sports poinformowało, że AS Roma nie znajdzie się w najnowszej grze FIFA 21. Klub nie osiągnął porozumienia z producentem i dlatego zostanie zastąpiony zespołem Roma FC. Są i dobre wiadomości dla miłośników rozgrywek Serie A. EA Sports ogłosiło wieloletnie partnerstwo z AC Milan i Interem Mediolan , które rozpocznie się wraz z premierą gry FIFA 21 w październiku tego roku.

EA SPORTS informuje, że AS Roma w FIFA 21 będzie teraz występować pod nazwą Roma FC, grywalną i wyposażoną w niestandardową odznakę i zestaw w trybie Kick-Off, kariery, FIFA Ultimate Team i VOLTA FOOTBALL. Roma FC będzie teraz rywalizować na stadionie Olympik.

Wciąż możesz spodziewać się, że zobaczysz prawdziwych graczy takich samych jacy są w AS Roma, autentycznych zawodników i ich podobizny w EA SPORTS FIFA 21 i EA SPORTS FIFA 21 Ultimate Team. Zmiany te nie wpłyną na zgranie gracza w EA SPORTS FIFA 21 Ultimate Team.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim w AS Roma za lata współpracy jako oficjalny partner zespołu w sportowych grach wideo.

EA SPORTS FIFA nadal jest jednym z najbardziej autentycznych i popularnych interaktywnych twórców gier sportowych, a naszym celem jest dostarczanie naszym fanom niezrównanej autentyczności. Opierając się na naszych najnowszych zapowiedziach z LaLiga i Realem Madryt, będziemy nadal przekazywać więcej wiadomości o drużynach i ligach, które stanowią serce The World’s Game, w tym ekscytujące dodatki dla fanów we Włoszech i nie tylko. Sprawdź EA SPORTS FIFA 21 Authenticity, aby uzyskać najnowsze informacje o klubach i ligach dostępnych w grze” – czytamy w opublikowanym komunikacie.

FIFA 21 ukaże się na rynku 9 października w wersji na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author