Silesion.PL

serwis informacyjny

FIFA 19: AS Roma oficjalnym partnerem EA Sports

Jednym z głównych celów dwuletniej umowy jest przybliżenie serii EA Sports FIFA fanom AS Roma , zarówno we Włoszech, jak i na całym świecie, poprzez współpracę marketingową i handlową oraz tworzenie ekskluzywnych treści dla odpowiednich kanałów komunikacji firm. .

EA Sports będzie również współpracować z klubem, aby jeszcze bardziej poprawić wrażenia oferowane graczom; AS Roma została wybrana jako jedna z drużyn, które wezmą udział w pokazie FIFA 19, wraz z innymi kluczowymi klubami zaangażowanymi w tegoroczną Ligę Mistrzów.

UEFA Champions League wraz z Serie A TIM , jest jednym z największych nowych dodatków do gry FIFA 19.

Dzięki stale ewoluującej rozgrywce i spektakularnej atmosferze stanowiącej tło dla największych meczów, FIFA 19 nadal zmniejsza przepaść między prawdziwą piłką nożną a grami wideo , umożliwiając fanom Romów przeżycie najnowszego sezonu piłkarskiego z niezrównanym poziomem realizmu.

FIFA 19 spodziewana jest 28 września 2018 roku na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024