Silesion.PL

serwis informacyjny

Wspieramy Janka Błachowicza! Ambasador SuperBet walczy w UFC

Superbet outro spotu

Superbet outro spotu

Cieszynianin Jan Błachowicz w najbliższą sobotę 6 marca stanie do pierwszej obrony swojego pasa mistrza UFC w kategorii półciężkiej. Rywalem Polaka będzie również mistrz, ale kategorii średniej, Israel Adesanya. W środę 4.03 odbyła się konferencja prasowa przed galą UFC 259

Bukmacher Superbecie nawiązał współpracę z polskim mistrzem federacji UFC. Jan Błachowicz to obecnie jeden z najpopularniejszych i najlepszych polskich sportowców, który dzięki ciężkiej pracy i determinacji zdobył najwyższe laury MMA, czyli tytuł mistrza świata wagi półciężkiej federacji UFC.

“Dołączam do SuperTeamu! To dla mnie kolejny w ostatnim czasie sukces. Cieszę się na rozpoczęcie współpracy z bukmacherem Superbet. Tak jak ja startuje z pozycji pretendenta, aby wkrótce dołączyć do liderów. Znam tę drogę i mam nadzieję, że pomogę ją przejść mojemu nowemu Sponsorowi.” – mówi Błachowicz.

Jak wygląda karta walk UFC 259?

UFC 259 PPV Main Event:
205 lbs.: UFC Light Heavyweight Champion Jan Blachowicz vs. UFC Middleweight Champion Israel Adesanya
UFC 259 PPV Main Card :
145 lbs.: UFC Women’s Featherweight Champion Amanda Nunes vs. Megan Anderson
135 lbs.: UFC Bantamweight Champion Petr Yan vs. Aljamain Sterling
155 lbs.: Drew Dober vs. Islam Makhachev
205 lbs.: Aleksandar Rakic vs. Thiago Santos
UFC 259 Prelims Card :
135 lbs.: Dominick Cruz vs. Casey Kenney
135 lbs.: Kyler Phillips vs. Song Yadong
125 lbs.: Askar Askarov vs. Joseph Benavidez
115 lbs.: Amanda Lemos vs. Livinha Souza
UFC 259 Early Prelims Card :
125 lbs.: Tim Elliott vs. Jordan Espinosa
205 lbs.: Kennedy Nzechukwu vs. Carlos Ulberg
170 lbs.: Sean Brady vs. Jake Matthews
125 lbs.: Rogerio Bontorin vs. Kai Kara-France
155 lbs.: Aalon Cruz vs. Uros Medic
135 lbs.: Mario Bautista vs. Trevin Jones

Zwrot do 150 PLN za przegraną Błachowicza

Zarejestruj się w SuperBet z kodem LEGBUK  w dniach 5-7 marca i postaw swój pierwszy zakład na wygraną Błachowicza z Adesanyą. Jeśli Błachowicz przegra, otrzymasz zwrot do 150 zł (bez podatku). Wymagana minimalna wartość zakładu o wartości 10 zł. Pod uwagę brany jest tylko pierwszy zakład po pierwszej wpłacie. Pod uwagę brane są tylko pojedyncze zakłady na zwycięstwo Błachowicza (brak wariantów, takich jak Błachowicz na wygraną rundę / zwycięstwo przez KO itp.).

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie.

REGULAMIN PROMOCJI „Zwrot za walkę Błachowicza”

SuperBonus – Graj jak zawsze, wygrywaj jak nigdy!

Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większa Twoja wygrana – nawet o 100% w legalnych zakładach SuperBet. Chcesz więcej wygrywać i lubisz puszczać taśmy?

Stwórz kupon w zakładach SuperBet na którym będzie 5 zdarzeń o minimalnym kursie 1.20 (także zakłady na żywo), a wygrasz więcej niż w standardowej ofercie.

Każde kolejne zdarzenie na kuponie powiększy Twój zysk o 5%. W ten sposób możesz otrzymać nawet 100% dodatkowej kasy!

Chcesz wygrywać nawet dwa razy więcej?

Twórz zakłady akumulowane składające się z min. 5 zdarzeń o min. kursie zdarzenia 1.2. Za każdy zwycięski kupon otrzymasz wygraną od 7% do 100% wyższą. Pamiętaj! Im więcej zdarzeń na kuponie, tym więcej wygrywasz.

Zasada jest prosta, im dłuższa będzie Twoja „taśma”, tym więcej możesz otrzymać. W tej ofercie rozmiar ma niebagatelne znaczenie!

Jak działa SUPER BONUS?

  1. Kupon musi zawierać minimum 5 zdarzeń.
  2. Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.20 (np. po dodaniu meczu z kursem 1.19 SUPER BONUS nie będzie naliczony).
  3. Każde kolejne zdarzenie na kuponie powiększa Twoją wygraną o 5% (patrz tabela).
  4. Zdarzenia z oferty Super Mecz nie są uwzględniane do SUPER BONUSu.

    Przykład: Jeżeli obstawisz na kuponie 10 meczów, w tym jeden Super Mecz, otrzymasz SUPER BONUS odpowiadający 9 zdarzeniom, a więc 25%.
  5. Jeżeli jakiekolwiek ze zdarzeń zostanie zwrócone, a więc otrzyma kurs 1.00, SUPER BONUS zostanie przeliczony biorąc pod uwagę tylko pozostałe mecze.

    Przykład: Jeżeli wytypujesz wyniki 11 meczów, a dwa z nich zostaną zwrócone, to Super Bonus zostanie zmniejszony z 35% na 25%.

Oferta Super Bonus dotyczy zarówno zakładów online, jak i zawartych w Punktach Superbet.

W każdy weekend cashback aż do 150 PLN w bonusie

Każdy piątek miesiąca, to znak, że w Superbet możesz spodziewać się weekendowego cashbacku, w którym do zgarnięcia jest aż 150 PLN!

Jeśli wszystkie Twoje kupony AKO w Superbet, w czasie trwania promocji, przekroczą stawkę 100 PLN, a kurs każdego z nich wyniesie powyżej 2.50 (1.60 dla pojedynczego zdarzenia na kuponie), kwalifikujesz się do otrzymania 10% zwrotu! Bonus zostanie przelany na konto Gracza 48 godzin po zakończeniu promocji.

Pamiętaj jednak, że w promocji mogą wziąć udział tylko zarejestrowani gracze, którzy wyrazili zgody marketingowe na stronie organizatora promocji.

Regulamin Promocji „Weekendowy 10% Cashback” 

SuperGame – 25 000 PLN w darmowej grze

Bukmacher SuperBet wraz z SportCaller zaprezentowali pierwszą Free-to-Play Game w Polsce. W każdej rundzie pula nagród to 25.000 zł.

W promocji SuperGame nie ma kursów, stawek i potencjalnych wygranych, tak jak w klasycznych zakładach bukmacherskich. Tutaj po prostu podajesz cztery typy, wybierając wariant dla każdego z otrzymanych pytań, a następnie czekasz, aby sprawdzić czy Twoje przewidywania były poprawne. Na początek wybierz pseudonim, jakim będziesz się posługiwał w quizie SuperGame.

Podaj poprawne odpowiedzi i zdobądź swoją część w podziale całej puli! W każdej rundzie pula nagród to aż 25.000 zł.

SuperSpin – codzienna szansa na JackPot 10.000 PLN

Każdego dnia nowa szansa na bonus w SuperBet. Zakręć kołem i spróbuj szczęścia każdego dnia! Nagroda główna to JackPot 10.000 PLN! Super Spin obowiązuje od dnia 01.10.2020 roku aż do 31.10.2020 roku.

Uczestnictwo w SuperSpinie jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze zarejestrowani w SuperBet i uprzednio wyrazili zgody marketingowe oraz zostali poinformowani przez Organizatora o możliwości wzięcia udziału w Promocji i otrzymania Bonusu.

Bonus z SuperSpin przyznawany jest Graczom, którzy wykonali obrót kołem w ciągu dnia na stronie SuperBet między godziną 00:01 a 23:59. Bonus w ramach Promocji zostanie przyznany tylko raz dziennie w okresie objętym ofertą.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author