Silesion.PL

serwis informacyjny

Extra Pensja dla trenera – szkoleniowcy Ekstraklasy walczą o 50 tysięcy od BETFAN

BETFAN EXTRAPensja

BETFAN EXTRAPensja

I ruszyli! 21 sierpnia rozpoczął się nowy sezon Ekstraklasy, co oznacza, że karuzela trenerska za moment się rozpędzi. Po pierwszej kolejce stoi ona jeszcze nieruchomo, ale już w najbliższym czasie niektórym szkoleniowcom może zakręcić się w głowach od jej tempa. Dla pierwszego trenera, który przestanie pracować legalny polski bukmacher BETFAN przygotował jednak niespodziankę – Extra Pensję!

Polska Ekstraklasa już ruszyła. Kto pierwszy zakręci trenerską karuzelą?  BETFAN przygotował EXTRA PENSJE – otrzyma ją trener z najkrótszym stażem w tym sezonie!

Dla kogo siano?

Legalny polski bukmacher BETFAN doskonale rozumie, z jakimi problemami zmagają się trenerzy w naszym kraju. A to piłkarze skarżą się na zbyt intensywne treningi, a to inni zawodnicy twierdzą, że za mało pracują przed meczami. O ile gra w Ekstraklasie nie jest wielką sztuką – co roku występuje w niej ponad 300 piłkarzy – o tyle szansę na prowadzenie klubu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce mają tylko nieliczni. A jak nawet jedna rzecz im nie wyjdzie, to są zwalniani, bo włodarze danej ekipy liczą na popularny efekt nowej miotły.

Polskie kluby, przestańcie nam trenerów prześladować! – chciałoby się krzyknąć. Legalny polski bukmacher BETFAN postanowił zatem coś z tym zrobić. UfundujeExtra Pensję Dla Trenera” w wysokości 50 tysięcy złotych szkoleniowcowi, który w sezonie 2020/21 jako pierwszy zostanie zwolniony z Ekstraklasy. Albo najzwyczajniej w świecie wybierze ofertę BETFAN, jeśli poczuje, że jego stołek zaczyna się palić lub po prostu będzie chciał zgarnąć pewniaka. Kto by nie chciał poczuć zapachu darmowego siana o poranku?

Ekstraklasa to piłkarska ziemia obiecana w naszym kraju. Znalezienie się tam wymaga wylania litrów potu na boisku lub wielu lat nauki piłkarskiego rzemiosła.  W ekstraklasowym towarzystwie mniej od piłkarzy doceniani są szkoleniowcy, którzy w naszych realiach potrafią zakończyć współpracę z klubem jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Z uznania dla ich pracy BETFAN postanowił zaoferować EXTRA PENSJĘ w wysokości 50 tysięcy złotych brutto trenerowi, który w sezonie 2020/21, jako pierwszy opuści szeregi rywalizacji najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

Nic nie może przecież wiecznie trwać..” jak głosi legendarny hit sprzed lat. Wydaje się, że szczególnie w pracy trenera rozstania i powroty są naturalną częścią życia. Jedni, jak Jerzy Brzęczek, zmieniający rolę trenera Wisły Płock na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski, chcą podążać za swoimi ambicjami, inni odchodzą wybierając po prostu korzystniejszą ofertę. Dla BETFAN nieistotne są powody.

– Doceniając wkład szkoleniowców Ekstraklasy, w budowanie wielkich emocji piłkarskich, postanowiliśmy ponownie zaskoczyć fanów, fundując „EXTRA PENSJĘ dla trenera”, który jako pierwszy w obecnym sezonie zakończy pracę w Ekstraklasie. Zostanie zwolniony, czy sam odejdzie wybierając naszą ofertę – to BEZ ZNACZENIA!  W BETFAN zawsze gramy o wysokie stawki, więc i w tym przypadku nie mogło być inaczej. Zwycięzca tej rywalizacji otrzyma 50 tysięcy złotych – komentuje Jakub Świsłowski, dyrektor marketingu w BETFAN.

Kto zgarnie „EXTRA PENSJĘ dla trenera”?

Jako, że w BETFAN możesz założyć się niemal o wszystko, również tym razem graczy czeka szansa na wygraną. Obstawić „kto zgarnie EXTRA PENSJĘ dla trenera od BETFAN” może każdy zarejestrowany gracz legalnego polskiego bukmachera. Ten jedyny w swoim rodzaju zakład z pewnością rozbudzi dodatkowe emocje w ekstraklasowej rywalizacji. Nie ma w nim terminarza, ani daty zakończenia. Swoje typy kibice muszą wiązać nie tylko z rezultatami spotkań, ale także szeregiem innych czynników mogących wpłynąć na ostateczny wynik rywalizacji. Może to właśnie oferta BETFAN skusi pierwszego trenera do opuszczenia swojego dotychczasowego stanowiska w Ekstraklasie? Losy gry bywają nieprzewidywalne, a trenerska karuzela potrafi rozpędzić się w mgnieniu oka.

Ranking trenerów – wyścig o „EXTRA PENSJĘ dla trenera” od BETFAN

W przypadku typowania wyników spotkań istotną pomocą dla graczy bywa tabela rozgrywek. Wyścig o „EXTRA PENSJĘ dla trenera” również będzie posiadał swoją klasyfikację! Na stronie internetowej BETFAN.pl zostanie uruchomiona specjalna zakładka, gdzie analitycy bukmachera każdego dnia ocenią szanse poszczególnych trenerów na zdobycie nagrody,  
i porównają zmiany stanu rywalizacji do poprzednich tygodni. W całej zabawie nie braknie ankiet, sond, komentarzy i innych angażujących treści.

Co zyskam, wpisując kod promocyjny BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne.

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny100W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

„EXTRA PENSJA dla trenera” – statystyki z dotychczasowej rywalizacji

Pierwsza kolejka polskiej Ekstraklasy zakończyła się bez nerwowych ruchów w środowisku trenerów – karuzela nabiera dopiero tempa. W ubiegłym sezonie 16 razy byliśmy świadkami zmian kadry szkoleniowej. W ostatniej dekadzie, najwięcej roszad mogliśmy obserwować w sezonie 2017/18, kiedy to do przetasowań dochodziło w klubach aż 25 razy.

Sumując z tym wynikiem statystyki ostatnich dwóch lat, otrzymamy liczbę 58 wymian, a najaktywniejszymi klubami w tej kategorii były obie Wisły: Płock (7 razy) i Kraków (7 razy). Tuż za nimi ulokowały się Lech Poznań (6 razy) i Legia Warszawa (5 razy). Obecnie najdłuższym stażem trenerskim w swoim klubie, pośród trenerów Ekstraklasy, może popisać się Marek Papszun. Szkoleniowiec Rakowa Częstochowa zasiada za sterami ubiegłorocznego beniaminka od 4 lat i 4 miesięcy. W tym rankingu drugie miejsce zajmuje Marcin Brosz (4 lata 1 miesiąc), który w minionym sezonie z Górnikiem Zabrze zajął najwyższą lokatę grupy spadkowej Ekstraklasy, a podium zamyka Michał Probierz (3 lata 2 miesiące), trener Cracovii, będący jednoczenie wiceprezesem ds. sportowych tego klubu.

Najkrócej pracującym trenerem w Ekstraklasie jest szkoleniowiec Jagielloni Białystok, Bogdan Zając – 23 dni. Dla byłego asystenta Adama Nawałki to pierwszy samodzielnie prowadzony klub na najwyższym szczeblu rozgrywek, podobnie jak Wisła Płock dla Radosława Sobolewskiego, który zdążył już uchronić ją w zeszłym sezonie przed spadkiem. W tym roku przed relegacją będą bronić się szkoleniowcy beniaminków: Piotr Tworek (Warta Poznań), Krzysztof Brede (Podbeskidzie) i Dariusz Skrzypczak (Stal Mielec). Z pewnością liczyć będą każdy zdobyty punkt, podczas gdy największą dotychczasową średnią punktową z obecnym zespołem mogą popisać się Aleksandar Vuković w Legii (1,89), Dariusz Żuraw z Lechem (1,78) i Waldemar Fornalik przy Piaście (1,65), który jednocześnie jest najstarszym z obecnych szkoleniowców Ekstraklasy (57 lat). Jego równolatkiem jest Vítězslav Lavička (Śląsk Wrocław), za to na drugim biegunie wieku znajduje się 38-letni Artur Skowronek (Wisła Kraków).

Listę trenerów rywalizujących o „EXTRA PENSJĘ dla trenera” zamykają: Piotr Stokowiec, zdobywca w ostatnich latach Pucharu  i Superpucharu Polski z Lechią, Martin Ševela z Zagłębia Lubin, 3-krotny mistrz Słowacji,  i Kosta Runjaić, szkoleniowiec z doświadczeniem zdobywanym w klubach 2. Bundesligi.

Procentowe szanse każdego ze szkoleniowców do otrzymania „EXTRA PENSJI dla trenera”  
po pierwszej kolejce rozgrywek:

 1. Radosław Sobolewski – 19%
 2. Artur Skowronek – 14%
 3. Martin Seveza – 10%
 4. Piotr Tworek – 7,5%
 5. Kosta Runjaic – 7%
 6. Dariusz Skrzypczak – 7%
 7. Krzysztof Brede – 7%
 8. Dariusz Żuraw – 7%
 9. Bogdan Zając – 5%
 10. Piotr Stokowiec – 4%
 11. Aleksandar Vuković – 3,5%
 12. Marcin Brosz – 3%
 13. Vietezslav Lavicka – 2,5%
 14. Marek Papszun – 1,5%
 15. Waldemar Fornalik – 1%
 16. Michał Probierz – 1%

***

BETFAN proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. Zgodnie z hasłem przewodnim marki: „Nie grasz, nie wygrasz!” chce tworzyć jak najlepsze warunki, by przyciągnąć na swoją platformę betfan także osoby niekorzystające dotychczas z zakładów do obstawiania wybranych przez siebie zdarzeń. BEFTAN stawia na innowacyjne podejście marketingowe. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, jako jedyny w Polsce oferuje szeroki zakres zakładów na rozrywkę, obejmujących tematy okołosportowe, a także z obszaru polityki, show-biznesu, ekonomii czy pogody. Jesienią 2019 r. twarzą marki BETFAN został Mariusz Pudzianowski. Jednocześnie ten legalny bukmacher objął sponsoringiem tytularnym należącego do Pudziana konia. Betfan stał się też live brand hero marki. BETFAN za swoje niestandardowe działania otrzymał nagrody Dyrektora Marketingu Roku 2019, oraz Debiut Roku i Kampania Marketingowa Roku 2019 w Plebiscycie Polish Gaming Aces.

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023