Silesion.PL

serwis informacyjny

“Escape Reality” – nowa płyta Bronx7

Bronx7 Patrycji Kochan

Najnowsza płyta muzyczna pt. “Escape Reality” autorstwa Bronx7, czyli Patrycji Kochan, to znakomite połączenie różnorodnych gatunków muzycznych, takich jak hip-hop, elektronika i rock. Bronx7 nie tylko prezentuje swoje umiejętności jako raperka, ale także jako multiinstrumentalistka, autorka tekstów oraz producentka muzyczna. To artystka o wszechstronnych zdolnościach, które potwierdzać mogą dziesiątki zagranych koncertów oraz support dla tak znakomitych artystów jak Reverie, OSTR, Sarius, Opał, Szpaku, Gibbs, Wena, Peja, Reto, Floral Bugs, PRO8L3M i Polska Wersja.

Link do albumu można znaleźć tutaj: Youtube.com/playlist. Warto zaznaczyć, że część utworów już została opublikowana, natomiast 3 single, tj. “Walt Disney”, “Cienie na ścianach” oraz “Choć duszę się”, będą miały swoją premierę w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Szczególnie warto czekać na premierę “Walt Disney”, która zaplanowana jest na 29 sierpnia.

Bronx7 nie tylko tworzy, ale także dba o każdy detal. Jej utwory są zarejestrowane w ZAIKSIE, co świadczy o profesjonalnym podejściu do swojej twórczości. Artystka chętnie dostarczy pliki audio oraz kody ISRC, umożliwiające umieszczenie jej utworów na antenie stacji radiowych.

“Escape Reality” to trzeci album Bronx7 i długo oczekiwane podsumowanie półtorarocznej pracy artystki. Album stanowi mieszankę mrocznych brzmień, elektroniki, przestrzennego dźwięku oraz melodyjnych, śpiewanych refrenów przeplatanych z treściwym rapem. Tytuł płyty, “Escape Reality”, doskonale oddaje motyw ucieczki przed rzeczywistością, który artystka wplata w swoje kompozycje. Album ten jest prawdziwym spektrum dźwięków i emocji – znajdziemy tu imprezowe kawałki, energiczny drill, spokojne utwory idealne na chwilę relaksu oraz mroczniejsze kompozycje z oryginalnymi beatami. Warto zwrócić uwagę na utwór nagrany z udziałem live bandu, który nadaje albumowi unikalny charakter.

“Escape Reality” to zaproszenie do odkrycia różnorodności dźwięków i emocji, które artystka umiejętnie komponuje. Tym albumem Bronx7 udowadnia, że muzyka to gra, a życie to plansza, którą możemy wybierać i przejść według własnych zasad. Jej muzyka to nie tylko dźwięki, ale również opowieść o życiu, wyzwaniach i marzeniach.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *