Silesion.PL

serwis informacyjny

“Kierunkowy” – teledysk z udziałem piłkarzy Legii Warszawa

Kierunkowy teledysk z udziałem piłkarzy Legii

Rytm Warszawy i kibicowskie szlaki – piłkarze Legii w hip hopowym numerze „Kierunkowy”.

Spot ma charakter miejski. Kamera krąży po warszawskich arteriach, placach, najbardziej popularnych miejscach. Bulwary, Most Świętokrzyski, ulica Marszałkowska, Tor Wyścigów na Służewcu, Dworzec PKP Warszawa Ochota, Kopa Cwila i Plac Zawiszy były tłem utworu, którego tekst dotyczy ogromnej dynamiki życia w stolicy, jego blasków i cieni, wraz z akcentami kibicowskimi. Idea spotu zawiera się również w claimie #ChodźNaLegię, wykorzystywanym w profrekwencyjnej komunikacji klubu.

W nagraniu uczestniczyli piłkarze Legii Warszawa: Josue Pesqueira (kapitan zespołu), Artur Jędrzejczyk, Paweł Wszołek, Kacper Tobiasz, Marc Gual, Patryk Sokołowski i Igor Strzałek.

Autorem tekstu i wykonawcą jest Deobson, który pełni również funkcję spikera na meczach Legii. Deobson to również twórca znanych wśród społeczności kibicowskich utworów „Mamy to w kodach DNA„ i „Zawsze krok przed innymi”.

„Kierunkowy”

Koncept: Legia Warszawa

Producent wykonawczy: Tomasz Sejbuk / Legia Media Team

Tekst i wokal: Deobson

Zdjęcia: Legia Media Team

Montaż: Tomasz Sejbuk / Legia Media Team

Produkcja beatu: Worek

Mix Mastering: Staszek Koźlik / Erem Studio

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024