Silesion.PL

serwis informacyjny

Ekstra bonusy na HIT Premier League – Kalendarz Adwentowy forBET #5

Kalendarz Adwentowy na 5 grudnia: Manchester United – Arsenal Londyn

Do you speak English? No? Ok, nie ma problemu – do wzięcia udziału w dzisiejszej promocji zakładów bukmacherskich forBET potrzebna jest znajomość rozgrywek Premier League, a nie języka. W związku z hitowym spotkaniem Manchester United – Arsenal forBET przygotował szereg zakładów dotyczących zdarzeń meczowych. Jeżeli trener Czerwonych Diabłów skończy na trybunach gracz otrzyma bonus 50 PLN! P.-E. Aubameyang z bramką na koncie? Konto gracza wzbogaci się o 25 PLN!

Regulamin promocji:

1. Kupon musi zostać zawarty w dniu 05.12, do godziny 21:00.

2. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 05.12, 23:59

3. Stawka na kuponie musi wynosić dokładnie 82 PLN lub 96 PLN. Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 3 zdarzenia

4. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą mieć kurs co najmniej 1.3, a kurs całkowity kuponu nie może być niższy niż 3.0

5. Na kuponie musi znajdować się zdarzenie z oferty meczu Manchester United – Arsenal.

6. Zakłady systemowe nie liczą się do promocji.

7. Bonusy zostaną przyznane jako suma zdarzeń, które będą miały miejsce podczas spotkania.

8. Bonusy zostaną przyznane jeżeli: 1) J. Mourinho zostanie odesłany przez sędziego na trybun= 50 PLN, 2) Mecz zakończy się wynikiem 0-0= 100 PLN.

9. Jeżeli gracz zagra za 96 PLN, może otrzymać dodatkowy bonus, w przypadku gdy Manchester United strzeli bramkę w doliczonym czasie gry drugiej połowy= 50 PLN. Natomiast jeżeli gracz wybierze stawkę 82 PLN, może otrzymać dodatkowy bonus, gdy P.-E. Aubameyang strzeli bramkę =25 PLN.

10. Obrót bonusem wynosi 4x, po kursie minimalnym 2,0. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

11. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

12. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w ciągu 48h od zakończenia spotkania.

13. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author