Silesion.PL

serwis informacyjny

Stołeczne derby w Bundeslidze! Kursy bukmachera na mecz Hertha BSC z 1. FC Union

W nadchodzącym tygodniu w Berlinie, z okazji 30. rocznicy upadku muru berlińskiego 9 listopada odbywają się będą setki wydarzeń, dyskusje, wystawy, czy też instalacje świetlne. Bundeslidze zagra także 9 listopada, w końcu to sobota. Niemiecka liga po raz pierwszy od wielu lat ma dwa kluby berlińskie, jeden z głębokiego zachodu i jeden z głębokiego wschodu miasta. W pierwszych berlińskich derbach w Bundeslidze od czasu zjednoczenia, zagrają Hertha BSC i 1. FC Union, ale nie w tym historycznym dniu, ale tydzień wcześniej.

Zakłądy bukmacherskie związane z berlińskimi derbami znajdziecie na stronie BETFAN

Union Berlin w zeszłym sezonie po raz pierwszy w swojej historii awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech. To odbiło się szerokim echem nie tylko w Niemczech – w szczególności, że w Bundeslidze dzięki temu miało niedługo dojść do długo wyczekiwanych stołecznych Derbów. I tak się składa, że odbędą się one dzisiaj. Ba, nawet zagra w nich Polak.

Rafał Gikiewicz zebrał dobre recenzje w ostatniej kolejce, kiedy jego zespół mierzył się z Bayernem Monachium. Polak jest zdecydowanie najjaśniejszą postacią swojego zespołu, więc nie dziwne, że cieszy się coraz większą popularnością w Berlinie. Dziś może zapisać się złotymi zgłoskami w historii Unionu, jeśli zaliczy dobry występ przeciwko rywalowi zza miedzy.

O to może być trudno. Hertha jest lepszym zespołem na co może wskazywać sytuacja w tabeli. Jednak nie można mówić o jakiejś miażdżącej przewadze, bowiem oba zespoły dzielą zaledwie 4 punkty. Dziś na zwycięstwie powinno bardziej zależeć Unionowi, ponieważ znajdują się tuż nad strefą spadkową i mają tyle samo punktów (7), co dwie drużyny za nimi. Czy Rafał Gikiewicz pomoże im upokorzyć znienawidzoną Herthą?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024