Silesion.PL

serwis informacyjny

Denis Labryga vs Konrad Karwat na gali High League 6

Denis Labryga vs Konrad Karwat na gali High League 6

Denis Labryga vs Konrad Karwat na gali High League 6

Waga ciężka na HIGH League 6 – szykujcie się na mocne uderzenia! Denis Labryga dołączył do HIGH League i zadebiutuje w walce przeciwko Konradowi Karwatowi .Czy w tym pojedynku padnie nokaut?

Denis rewelacyjnie radził sobie w walkach na gołe pięści. Szybko podbił serca kibiców. Teraz czas na duże wyzwanie. Naprzeciw niego stanie Konrad Karwat, który ma za sobą już dwa efektowne zwycięstwa w MMA. Dla wszystkich tych, którzy nie będą mieli możliwości osobistego uczestnictwa w gali, organizatorzy przygotowali transmisję pay-per-view (PPV) na platformie HighLeagueTV.

Przypomnijmy, że I konferencja przed HIGH League 6 odbędzie się już w poniedziałek, 27 lutego, o godz. 20:00 w studiu Polsatu na ul. Łubinowej 4a w Warszawie. Transmisja na YouTube.

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Zapowiedziano między innymi walki z udziałem Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, Marcina Dubiela, Lexy Chaplin, Marcina “El Testosterona” Najmana, Denisa “Bad Boya” Załęckiego i Dariusza “Dara Lwa” Kaźmierczuka. Bilety dostępne na Eventim.pl.

Karta walk HIGH LEAGUE 6:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024