Silesion.PL

serwis informacyjny

Dawid Kudła bramkarzem GKS-u Katowice

Dawid Kudla bramkarzem GKS u Katowice

Dawid Kudla bramkarzem GKS u Katowice

Nowym zawodnikiem GieKSy został Dawid Kudła. 29-letni bramkarz związał się z GKS-em umową, która będzie obowiązywać przez dwa lata z opcją przedłużenia o rok.

Pochodzący z Rudy Śląskiej zawodnik swoją piłkarską przygodę rozpoczynał w młodzieżowych drużynach Górnika Zabrze, skąd trafił do cypryjskiego AS Dynamo Pervolion. Później reprezentował barwy Pogoni Szczecin, Zagłębia Sosnowiec i – ostatnio – Górnika Zabrze. W sumie na koncie ma rozegrane 64 spotkania na poziomie Ekstraklasy.

– Po zakończeniu wypożyczenia z Lecha Bartosza Mrozka powstała konieczność pozyskania bramkarza. Zależało nam na ustabilizowaniu tej pozycji stąd zdecydowaliśmy się na zakontraktowanie Dawida Kudły na dwa sezony z opcją przedłużenia. Jest to zawodnik o oczekiwanym poziomie sportowym, posiadający doświadczenie zarówno Ekstraklasowe jak i pierwszoligowe – mówi Robert Góralczyk, dyrektor piłkarskiej sekcji GKS-u.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024