Silesion.PL

serwis informacyjny

Tania Książka i SQN na Euro 2020 z rabatem nawet do -35%!

Pilka jest okragla a bramki

Pilka jest okragla a bramki

Trwa Euro 2020, które dostarcza nam wiele emocji. Były piękne mecze, smutne momenty, cudowne gole. Po fazie grupowej przyszedł czas na 1/8 finału, gdzie po pierwszych pojedynkach ciężko określić kto wygra, ponieważ odpadły bardzo silne zespoły. To jeszcze nas, kibiców, bardziej nakręca, bo przecież właśnie taki jest futbol! 

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o piłce nożnej, poznać bliżej sylwetki znanych piłkarzy, trenerów, poznać historię swojego ulubionego klubu, Tania Książka przygotowała piłkarską ucztę z Wydawnictwem SQN! 

W związku z tak wielkim wydarzeniem nagrali także filmik, w którym odpowiadają na najważniejsze pytania zadawane podczas meczu. Zapraszamy do ankiety Państwowego Instytutu Łowców Kibiców Amatorów (w skrócie PIŁKA). Znasz odpowiedzi na wszystkie pytania zadane przez Artura Bolinóżkę?

Nie zwlekaj na ostatnią chwilę! Obniżka trwa do 11.07.2021r

screen:youtube.com

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024