Silesion.PL

serwis informacyjny

Boxing Day ’22 w GoPlusBet – freebet za gole

Boxing Day 22 w GoPlusBet freebet za gole

Boxing Day 22 w GoPlusBet freebet za gole

Są święta, będą również prezenty! A prezenty najlepiej otwierać przy akompaniamencie śpiewów z trybun Premier League. Liga angielska jak co roku wręczy nam najlepszy sportowy podarunek, czyli worek goli w drugi dzień świąt. GoPlusBet dodatkowo za nie zapłaci! Poznaj szczegóły promocji Boxing Day 22’.

26 grudnia jak zwykle do gry wkracza Premier League. Ten dzień to zawsze obfitująca w gole kolejka. GoPlusBet płaci za każdą bramkę 3 PLN we freebecie. Ile ostatecznie będzie freebetu? Tyle, ile razy piłka wyląduje w sieci!

Jak zdobyć freebet?

  1. Zarejestruj konto w GOplusBET z specjalnym kodem rejestracyjnym BONUSPLUS ;
  2. Na kuponie GoPlusBetcmuszą znajdować się tylko zdarzenia z Premier League z dnia 26.12.2022. Kupony SOLO również biorą udział w promocji.
  3. Minimalny kurs całkowity musi wynosić 2.0.
  4. Postaw zakład za dokładnie 49 PLN.
  5. Pora trzymać kciuki za zdobycze bramkowe. Każdy gol w Boxing Day to równowartość 3 PLN freebetu.
  6. Maksymalnie do uzyskania jest 100 PLN freebetu.

Średnia liczba bramek na mecz w Boxing Day jest wysoka – 2.6. Jeśli piłkarze utrzymają takie tempo, to w najbliższy poniedziałek do ustrzelenia może być konkretny FREEBET! Da się sprawić lepszy prezent pod choinkę?

Jak wykorzystać freebet?

Freebet w odróżnieniu od salda bonusowego nie jest widoczny w bilansie konta. Możesz za to zajrzeć na na swoje konto, a następnie przejść do zakładki “DOSTĘPNE BONUSY”. 

Tutaj dowiesz się, jakie freebety znajdują się na Twoim koncie. Poznasz zasady wykorzystania danego bonusu, a także jego wysokość. 

Co dalej? Po utworzeniu kuponu sprawdź pole pod informacją o całkowitej stawce i możliwej wygranej. Jeśli posiadasz na swoim koncie freebet, dowiesz się o tym za pomocą komunikatu “FREE BET DOSTĘPNY”. Następnie przesuń suwak, który na poniższej grafice oznaczony jest czerwoną strzałką. Następnie pojawią się wszystkie freebety, które posiadasz na swoim koncie.

Należy wybrać ten, który chcesz wykorzystać dla danego kuponu. Pamiętaj o tym, by spełniał warunki opisane w zakładce “DOSTĘPNE BONUSY”. 

GOPLUSBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

GoPlusBet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024