Silesion.PL

serwis informacyjny

Czy Kamil Glik zmieni klub w trakcie letniego okienka transferowego 2019?

Wokół Kamila Glika zaczęło się kręcić coraz więcej uznanych marek. Nie dziwne skoro Polak zalicza kolejny dobry sezon na Zachodzie.

Według informacji WP Sportowych Faktów, przedstawiciele Tottenhamu – finalisty ostatniej Ligi Mistrzów i czwartego zespołu Premier League – oraz AS Roma – również czwarta ekipa, tyle że Serie A – kontaktowali się już z władzami AS Monaco w sprawie transferu.

Polskiego obrońcę w swoim szeregach widziałyby też szóste drużyny minionego sezonu w Anglii i we Włoszech – Manchester United i Interu Mediolan.

Obecny klub jednak nie myśli, żeby puszczać Polaka, dlatego też zaproponował mu podwyżkę i opaskę kapitana. Jak myślicie, czy Glik skorzysta z którejś z ofert czy zostanie jednak w Monaco?

Czy Kamil Glik zmieni klub w trakcie letniego okienka transferowego 2019? (do 03.09.2019). Szeroką ofertę zakładów wzajemnych zapewnia bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów: BETFAN

  • Tak – kurs 3.25
  • Nie – kurs 1.25

Kamil Glik jest piłkarzem AS Monaco od 2016 roku. Trafił tam za 11 milinów euro z Torino. W pierwszym sezonie zdobył mistrzostwo Francji i dotarł z drużyną do półfinału Ligi Mistrzów. W kolejnym świętował wicemistrzostwo, a rozgrywkach 2018/2019 walczył o utrzymanie w Ligue 1. Glik w barwach AS Monaco rozegrał 143 mecze, strzelił 13 goli i miał 7 asyst.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024