Silesion.PL

serwis informacyjny

Miedź Legnica i Fortuna zakłady bukmacherskie przedłużają współpracę

Miedź Legnica i Fortuna Zakłady Bukmacherskie przedłużają współpracę, która obejmie już trzeci sezon. W ostatnich latach wspólnie przeżywaliśmy wielkie sportowe emocje i podobnie będzie podczas najbliższych rozgrywek.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie jest najdłużej legalnie działającą firmą z branży bukmacherskiej na polskim rynku. Nowa umowa Miedzi z Fortuną obowiązywać będzie przez najbliższy sezon. W ramach współpracy logo firmy eksponowane będzie na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy. Ponadto przewidziane są wspólne działania marketingowe.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20 PLN w postaci freebeta

Miedź jest naszym sprawdzonym partnerem, dlatego zdecydowaliśmy się przedłużyć umowę sponsoringową z klubem z Legnicy, również na czas jego występów w Fortuna 1 Lidze. Mamy nadzieję, że doświadczenie zdobyte w Ekstraklasie zaprocentuje i piłkarze Miedzi od pierwszej kolejki włączą się do gry o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowejpowiedział Leszek Haba, Członek Zarządu i dyrektor marketingu Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

Przedłużenie trwającej od lipca 2017 roku współpracy z ogólnopolskim partnerem, będącym jednocześnie sponsorem tytularnym rozgrywek Fortuna 1 Ligi, podkreśla znaczenie marki Miedzi Legnica. Firma od lat wspiera kluby, w których widzi największy potencjał marketingowy. Fortuna pozostaje oficjalnym bukmacherem Miedzi.

Współpraca klubu z Fortuną naturalnie kojarzy się z największymi sukcesami Miedzi w ostatnich latach czyli wygraniem rozgrywek 1 ligi i występami w Ekstraklasie. To dla nas bardzo ważny partner. Bardzo się cieszę, ze hasło „FORTUNA sprzyja Miedzi” będzie obowiązywać także w nadchodzącym sezoniepowiedział Tomasz Brusiło, Członek Zarządu Miedzi.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024