Silesion.PL

serwis informacyjny

Czerwcowy Kalendarz Majów w Betcris

betcris kalendarz majow 01 czerwiec 2022

betcris kalendarz majow 01 czerwiec 2022

W legalnych zakładach bukmacherskich BETCRIS zaczyna się kalendarz Majów, który potrwa przez cały czerwiec i każdego dnia będzie specjalna, innapromocję! Na start Betcris przygotował bonus od depozytu 100% do 100 PLN! Wykonaj depozyt i zdobądź bonus o jego równowartości, aż do 100 PLN!

Dodatkowo czujnie obserwuj swoją skrzynkę mailową, a w mailu od BETCRIS możesz znaleźć specjalny kod, który wymienisz na FREEBET! Pamiętaj, aby sprawdzić swoje zgody marketingowe, tak aby nie przegapić żadnej promocji!

Jak działa promocja?

Wpłać min. 10 PLN, a my dodamy do Twojego konta bonus o równowartości Twojego depozytu, aż do 100 PLN!

Zgarnij bonus, który możesz obracać na całej ofercie sportowej (z wyłączeniem zakładów wirtualnych oraz gier karcianych)! Przyznany bonus należy aktywować po dokonaniu wpłaty, w Profilu Gracza, w zakładce “Dostępne bonusy” poprzez kliknięcie “AKTYWUJ BONUS“.

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „ Kalendarz Majów – dzień 1” 

1. Organizatorem promocji „CZERWCOWY KALENDARZ MAJOW – DZIEN 1” jest Betcris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 

2. Promocja „CZERWCOWY KALENDARZ MAJOW – DZIEN 1” obowiązuje w dniu 01.06.2022 od godziny 00:00 do godziny 23:59.  

3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:  

a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.  

b. depozytu na kwotę min. 10 PLN w czasie trwania promocji.

4. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali min. 1 depozytu przed startem promocji.

5. Każdy depozyt aktywujący bonus na koncie gracza musi zostać co najmniej raz obrócony na dowolnym kuponie (lub kuponach) w zakładach sportowych, niezależnie od rozstrzygnięcia bonusu (dokonania wymaganego obrotu, anulowania lub przegrania bonusu).

6. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punktach 3 i 4, otrzymają bonus w wysokości 100% wartości pierwszego depozytu dokonanego w czasie trwania promocji. 

7. Minimalna kwota bonusu to 10 PLN, a maksymalna to 100 PLN.

8. W promocji bierze udział tylko pierwszy depozyt gracza, spełniający warunki promocji określone w punktach 3 i 4, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden bonus.

9. Bonusy zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy w ciągu 30 minut od zaksięgowania na koncie gracza.

10. Wartość środków bonusowych należy obrócić czterokrotnie poprzez przeznaczenie ich na zawarcie zakładów AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych), składającego się z minimum 3 zdarzeń, z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30. WYŁĄCZNIE na zdarzenia z Ligi Narodów.

11. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni od momentu jego aktywacji. Po dokonaniu wymaganego obrotu bonusem środki zostaną uwolnione i będą dostępne do wypłaty. W przypadku, jeśli uczestnik nie zakończy pełnego wymagane obrotu w czasie na to przeznaczonym, środki bonusowe zostaną usunięte z salda wraz z wygenerowanymi przez nie wygranymi.

12. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.

13. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.

15. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu. 

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author