Silesion.PL

serwis informacyjny

Comarch Cracovia pokonała mistrza Szwecji!

Comarch Cracovia pokonala mistrza Szwecji

Comarch Cracovia pokonala mistrza Szwecji

Comarch Cracovia w wielkim stylu pożegnała się z tegoroczną edycją Hokejowej Ligi Mistrzów. W ostatnim meczu grupowym Pasy wygrały z mistrzem Szwecji Färjestad Karlstad 4:3.

We wtorek, 11 października Pasy podejmowały na własnym lodowisku drużynę Färjestad Karlstad. Początek należał do utytułowanych gości, po pierwszej tercji było 2:1 dla Szwedów. Druga należała już do polskiej drużyny. Najpierw Martin Kasperlik wpakował krążek do bramki, a później Marek Racuk. Prowadzenia na 4:2 podwyższył Patrik Husak po dobrym podaniu Damiana Kapicy. Mistrz Szwecji rzucił się do ataku, próbował różnych rozwiązań, ale zdołał tylko zmniejszyć rozmiary porażki.

– To był nasz najlepszy mecz w tym sezonie, zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie. Wiedzieliśmy, że nie możemy grać otwartego hokeja, zabezpieczyliśmy środkową tercję, wykorzystaliśmy błędy, graliśmy bardzo odpowiedzialnie – cieszył się trener Rudolf Rohacek w rozmowie z reporterem Polsatu Sport.

Hokejowa Liga Mistrzów

  • Comarch Cracovia – Färjestad Karlstad 4:3 (1:2, 2:0, 1:1)

Kinnunen 8, Kasperlik 30, Racuk 37, Husak 48 – Berglund 4, Ejdsell 9, Nystrom 55

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024