Silesion.PL

serwis informacyjny

12. kolejka PHL. Powrót mistrza

kolejka PHL. Powrot mistrza

kolejka PHL. Powrot mistrza

W piątek, 14 października odbędzie się 12. kolejka Polskiej Hokej Ligi. GKS Katowice wraca na własne lodowisko i zmierzy się w derbach Górnego Śląska z JKH. Ciekawie zapowiadają się mecze w Nowym Targu, Sanoku oraz Sosnowcu.

W piątek GieKSa rozegra pierwszy mecz w tym sezonie na lodowisku Satelita. W weekend drużynę czekają starcia ze śląskimi drużynami. Najpierw w piątek z JKH GKS Jastrzębie, a w niedzielę z GKS Tychy. Obecnie mistrzowie Polski plasują się na drugim miejscu w tabeli PHL. Najbliższe dni będą bardzo ważne dla podopiecznych Jacka Płachty, bo w środę, 19 października także w Satelicie zagrają z Comarch Cracovią o Superpuchar Polski.

W piątek Pasy zagrają na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Krakowscy hokeiści są w szampańskich nastrojach. We wtorek Comarch Cracovia w wielkim stylu pożegnała się z tegoroczną edycją Hokejowej Ligi Mistrzów. W ostatnim meczu grupowym Pasy wygrały z mistrzem Szwecji Färjestad Karlstad 4:3.

Ciekawie zapowiadają się także starcia w Sanoku i Nowym Targu. Marma Ciarko STS podejmie KH Energa Toruń. W pierwszej rundzie Stalowe Pierniki wygrały 3:2. Z kolei Szarotki we wrześniu przegrały z tyszanami 1:6.

Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie www.polskihokej.tv.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).