Silesion.PL

serwis informacyjny

Codzienny freebet na Wimbledon 2023 w BETFAN

Codzienny freebet na Wimbledon 2023 w BETFAN

Rozpoczął się Wimbledon, a BETFAN startuje z codziennymi nagrodami! Graj kupon na tenis i zgarnij freebet 25 zł – i tak codziennie! Do zgarnięcia nawet 175 zł we freebetach.

Zagraj kupon

Postaw dowolny kupon w BETFAN, na którym umieścisz zdarzenia wyłącznie z kategorii tenis – grałeś go już w Betfanie, dlatego na pewno wiesz, co jest na rzeczy! Spełnij wymogi dotyczące kursu oraz stawki.

Zgarnij freebet

Trzymamy kciuki za Twój kupon, ale nieważne, czy wygrasz, czy przegrasz, od razu zgarniesz freebet do wykorzystania na wszystko!

Graj za freebet

Freebet zagraj na czym chcesz. Nie ma on wymogu kursu, liczby zdarzeń czy daty wydarzenia. Pamiętaj, by nie przekroczyć daty ważności.

Kiedy otrzymam freebet?

Freebet otrzymasz od razu po spełnieniu warunków promocji uprawniających do odbioru nagrody, tj. po zagraniu odpowiedniego kuponu.

Jak zagrać za freebet?

Przygotuj kupon i w podglądzie kuponu zaznacz opcję gry za freebet. Jeżeli taka opcja się nie pojawi, oznacza to, że najprawdopodobniej nie posiadasz freebetu na swoim koncie – w razie wątpliwości w tym zakresie skontaktuj się z Biurem Obsługi Gracza BETFAN. Jeżeli zagrasz za freebet i wygrasz, na saldzie głównym pojawi się kwota wygranej pomniejszona o stawkę wykorzystanego freebetu.

Ile mam czasu na wykorzystanie otrzymanej gratyfikacji?

Od momentu otrzymania freebetu masz 48 godzin na jego wykorzystanie. Pamiętaj, że po tym terminie freebet wygaśnie. Aby upewnić się, do kiedy możesz wykorzystać gratyfikację, sprawdź datę jej ważności, wybierając interesującą Cię pozycję w zakładce “Bonusy i freebety”, którą znajdziesz w Panelu Gracza.

Czy kupon zagrany za freebet musi zostać rozliczony w terminie jego ważności?

Data ważności freebetu odnosi się tylko do tego, w jakim okresie możesz go wykorzystać, ale zdarzenia na kuponie mogą odbywać się później.

Na co muszę zwrócić uwagę w ramach wykorzystania freebetu?

Na kuponie, który grasz za freebet, wykluczone są zakłady systemowe oraz kupony zawierające zdarzenie typu boost, a także zakłady z oferty gier karcianych.

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *