Silesion.PL

serwis informacyjny

AKO Master Wimbledon 2023 w Fortunie

AKO Master Wimbledon 2023 w Fortunie

Przed nami 2 tygodnie emocjonujących zmagań na kortach trawiastych! Czas na prawdziwe święto tenisa i najbardziej prestiżowy turniej, czyli wielkoszlemowy Wimbledon! Czy Novak Djoković sięgnie po piąty z rzędu tytuł na korcie Centralnym? Jak pójdzie Hubertowi Hurkaczowi, który najlepiej czuje się właśnie na tej nawierzchni? Jak poradzi sobie Iga Świątek? Liderka światowego rankingu z pewnością zrobi wszystko, by poprawić wynik sprzed roku, kiedy odpadła już w 2. rundzie. 

Emocji na pewno nie zabraknie! Z tej okazji FORTUNA wraca z lubianym AKO Masterem! Przez cały okres trwania Wimbledonu, już od 2 do 16 lipca możecie wziąć udział w konkursie z pulą nagród 150 000 zł! Co zrobić, aby wygrać? W trakcie trwania poszczególnych etapów wygraj tak zwaną tasiemkę, spełnij warunki dalszej kwalifikacji i weź udział w podziale wygranej! 

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Konkurs podzielony jest na 3 etapy:

  • Etap 1: 02.07 – 06.07 – w tych dniach należy wygrać zakład min. 7 AKO za min. 10 zł, zawierający min. 7 zdarzeń na kuponie (w tym przynajmniej jedno z oferty na rozgrywki tenisa), nie licząc bonusu kursowego „Gra Bez Podatku” lub „Bonusów AKO” dodawanych automatycznie do kuponów AKO.
  • Etap 2:  07.07 – 11.07 – (w tym etapie udział biorą gracze, którzy spełnili warunki etapu 1) – w tych dniach należy wygrać zakład min. 12 AKO za min. 10 zł, zawierający min. 12 zdarzeń na kuponie (w tym przynajmniej jedno z oferty na rozgrywki tenisa), nie licząc bonusu kursowego „Gra Bez Podatku” lub „Bonusów AKO” dodawanych automatycznie do kuponów AKO.
  • Etap 3:  12.07 – 16.07 – (w tym etapie udział biorą gracze, którzy spełnili warunki etapu 2) – w tych dniach należy wygrać zakład min. 20 AKO za min. 10 zł, zawierający min. 20 zdarzeń na kuponie (w tym przynajmniej jedno z oferty na rozgrywki tenisa), nie licząc bonusu kursowego „Gra Bez Podatku” lub „Bonusów AKO” dodawanych automatycznie do kuponów AKO.
  • Konkurs łączy się z automatycznymi bonusami kursowymi, ale nie są one zaliczane do minimalnej liczby zdarzeń na kuponie.

Każdy gracz, który będzie miał min. 1 poprawnie wytypowany kupon w podanym przedziale czasowym przechodzi do kolejnego etapu i tak dalej. Natomiast Ci, którzy w danym etapie nie będą mieli wygranego kuponu zgodnie z warunkami przedstawionymi powyżej, automatycznie odpadają z konkursu.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze