Chcesz ograniczyć firmowe wydatki? Auta poleasingowe to jakość w niższej cenie
Odświeżenie firmowej floty pojazdów często generuje wysokie koszty. Takie przedsięwzięcie może obciążyć firmowy budżet nawet na kilkadziesiąt tysięcy złotych, zależnie od liczby pojazdów wybranych dla przedsiębiorstwa. Nie chcesz nadmiernie obciążać firmowego budżetu? Możesz zdecydować się na samochody poleasingowe. To dobry sposób, aby zmniejszyć miesięczne koszty leasingu lub najmu do minimum.
Czy samochód poleasingowy dla firmy to bezpieczna inwestycja?
W Twojej firmie liczy się minimalizacja kosztów, ale nie chcesz jednocześnie rezygnować z nowoczesnej floty pojazdów? Świetną alternatywą dla nowych samochodów są pojazdy poleasingowe. Możesz je nabyć praktycznie od ręki z opcją dostawy pod wskazany adres. To możliwe na mAuto!
Na portalu znajdziesz poleasingowe pojazdy w perfekcyjnym stanie. Proponowane samochody są weryfikowane na podstawie stanu technicznego, autentyczności przebiegu oraz pochodzą z polskich salonów samochodowych. Wybierając poleasingowe auto w mAuto możesz skorzystać z pakietu usług dodatkowych: pełne ubezpieczenie OC, AC i NNW, wsparcie assistance oraz usługi serwisowe.
Jak sfinansować zakup auta poleasingowego? Leasing czy wynajem długoterminowy?
W przypadku wirtualnego salonu samochodów poleasingowych masz do wyboru dwie opcje finansowania:
- Leasing – decydując się na leasing, możesz zdecydować się na finansowanie w ramach leasingu operacyjnego pozabilansowego. Dzięki temu wartości resztowe są zbliżone do przewidywanych wartości rynkowych po zakończeniu umowy finansowania. W tym przypadku spłacasz całą wartość pojazdu poleasingowego, a na koniec umowy wykupisz samochód za ustaloną wartość końcową.
- Wynajem długoterminowy – to dobra opcja, jeśli nie chcesz angażować firmowych środków na start. Możesz podpisać umowę najmu długoterminowego poleasingowego pojazdu nawet na 60 miesięcy. Zyskasz trzy opcje zakończenia umowy: zwrot auta, wykup lub kontynuowanie finansowania.
Niezależnie od wybranej formy leasingowania, pojazd zawsze generuje niższe koszty dla przedsiębiorstwa. Dodatkowo samochody używane są dostępne od ręki. W salonie wirtualnym mAuto otrzymujesz gwarancję zweryfikowanego przebiegu oraz doskonałego stanu technicznego.
Zalety pojazdu poleasingowego – to warto wiedzieć!
Największym atutem zakupu poleasingowego pojazdu jest cena. Może być nawet o kilkadziesiąt procent niższa w stosunku do kosztów nabycia nowego samochodu z salonu. Kluczowe korzyści wynikające z leasingu lub najmu auta poleasingowego to:
- brak konieczności dokonywania opłaty wstępnej,
- minimum formalności do załatwienia,
- znacznie niższe koszty finansowania,
- możliwość wykupienia pełnego pakietu serwisowego i ochrony OC, AC i NNW.
Jeśli w firmie liczy się cięcie kosztów, koniecznie pomyśl nad autem poleasingowym. To dobry sposób, aby z minimum kosztów użytkować prawie nowe auto w doskonałym stanie.
Na co zwrócić uwagę, wybierając poleasingowe auto dla swojej firmy?
Zanim podejmiesz decyzję o podpisaniu umowy leasingu lub wynajmu długoterminowego, wybierz odpowiedni pojazd dla swojej firmy. Na stronie mAuto.pl znajdziesz auta topowych marek, które są doceniane przez wielu użytkowników na całym świecie. Na etapie poszukiwania firmowego auta poleasingowego zwróć uwagę na:
- Typ nadwozia: sedan, coupe, hatchback, SUV, kombi lub inne,
- Rodzaj skrzyni biegów: manualna lub automatyczna,
- Paliwo: benzyna lub diesel,
- Wysokość miesięcznej raty,
- Marka,
- Model auta.
Ustal swoje preferencje odnośnie do tego, jakie powinno być idealne auto poleasingowe. Tylko wtedy będziesz w stanie wybrać idealny pojazd, który uzupełni firmową flotę samochodów. Atrakcyjne ceny poleasingowych aut zachęcają do nabycia pojazdu bezpośrednio przez mAuto – to naprawdę proste. Modele dostępne w sprzedaży są dokładnie weryfikowane, co daje gwarancję bezawaryjności podczas użytkowania.
Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź Silesion.pl codziennie. Obserwuj Silesion.pl!
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).