Silesion.PL

serwis informacyjny

Cashback BEZ LIMITU w Fuksiarz – do 500 zł zwrotu za każdy przegrany kupon

Cashback BEZ LIMITU w Fuksiarz do 500 zl zwrotu za kazdy przegrany kupon

Cashback BEZ LIMITU w Fuksiarz do 500 zl zwrotu za kazdy przegrany kupon

Cashback BEZ LIMITU gwarantuje nawet 500 zł za każdy przegrany kupon w Fuksiarz.pl. Ilość zakładów objętych promocją jest nieograniczona. Fuksiarz przewidział trzy stopnie zwrotu stawki. Środki otrzymane z tytułu Cashbacku BEZ LIMITU nie wymagają obrotu. Gracz może wypłacić je od razu na konto bankowe lub kontynuować grę. 

Cashback BEZ LIMITU obejmuje wszystkie dyscypliny sportowe z oferty oprócz zakładów specjalnych. Aby skorzystać z promocji, wystarczy dodać określone zdarzenie o kursie minimalnym 2.00. Po wybraniu spotkań do zakładu i określeniu stawki, pod kuponem pojawi się wartość zwrotu z tytułu Cashback. Jego procent uwarunkowany jest ilością spotkań. To wyraźny sygnał, że kupon objęty jest promocją, a przedstawiona kwota automatycznie trafi na konto gracza w razie przegranej. 

Zwrot środków odbierzesz już za zakład pojedynczy. W tym przypadku procent zwrotu wynosi 7%. Po dodaniu dwóch zdarzeń spełniających warunki promocji do kuponu, otrzymujesz gwarantowane 10% zwrotu postawionej stawki. W przypadku kuponu wielokrotnego z minimum trzema zakładami, Fuksiarz zwróci 12% postawionych środków. 

Cashback BEZ LIMITU to gwarancja dodatkowych środków na każdym przegranym kuponie. Dodatkowe pieniądze trafiają na Twoje konto od razu po rozliczeniu zakładu. Środki wypłacane dzięki Cashback kumulują się na dedykowanym koncie. W każdej chwili możesz zdecydować, co z nimi zrobisz. Możesz wypłacić je na konto bankowe lub kontynuować grę w Fuksiarz.pl

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024