Silesion.PL

serwis informacyjny

Fuksiarz z ofertą: Odbieraj FREEBETY za gole w Ekstraklasie

Po przerwie na boiska wraca  Ekstraklasa. Wraz z ogromną dawką emocji związaną z powrotem polskiej ligi legalny bukmacher FUKSIARZ przygotował promocję, w której możesz zgarnąć nawet 50 zł FREEBET!

Typuj Ekstraklasę i odbierz darmowy zakład!

Aby wziąć udział w promocji Gracz, będzie musiał do niej w pierwszej kolejności dołączyć, klikając w opcje „dołącz do promocji” na LP promocji.
Następnie należy dokonać depozytu w kwocie min 50 zł i postawić kupon z min 3 zdarzeniami (musi być przynajmniej 1 zdarzenie z Ekstraklasy) za stawkę min 50 zł.
Jeśli kupon będzie wygrany to za każdy mecz, w którym padnie gol, Gracz otrzyma 5 zł. Maksymalna kwota Freebet wynosi 45 zł z zastrzeżeniem, że w przypadku gola w każdym meczu dodatkowo zostanie dodane 5 zł, dzięki czemu Freebet wyniesie 50 zł.

Jak wziąć udział?

  1. Dołącz do promocji.
  2. Wpłać min. 50 zł i postaw przedmeczowe AKO z min. 3 zdarzeniami za min. stawkę 50 zł z kursem min. 3.00.
  3. Kupon musi zawierać dowolne zdarzenie z oferty na 20. kolejce Ekstraklasy.
  4. Trafiłeś kupon? Otrzymujesz FREEBET 5 zł za każdy mecz w 20. kolejce Ekstraklasy, w którym padnie chociaż jeden gol!
    9 spotkań = 45 zł FREEBET!
  5. Dodatkowo, jeżeli we wszystkich meczach 20. kolejki padnie co najmniej 1 bramka, otrzymasz od nas dodatkowy FREEBET 5 zł.

WAŻNE! Kliknij przycisk „Dołącz do promocji”, aby móc wziąć w niej udział i otrzymać freebet!

***

Fuksiarz.pl  to brand należący do Bukmacherska Sp. z o.o. Firma została założona w 2021 roku przez Marcina Szpalerskiego, który dotychczas pełnił obowiązki Prezesa Zarządu. Pod koniec 2022 roku zastąpiła go Aneta Tylicka, zostając tym samym pierwszą kobietą zarządzającą firmą bukmacherską w Polsce. Nazwa firmy powstała od słowa „fuks”, czyli szczęście.

Przedsiębiorstwo oferuje legalną rozrywkę online. W ofercie posiada zakłady bukmacherskie czy zakłady live, a także zakłady na gry karciane i sporty wirtualne. Firma jako pierwsza w Polsce zastosowała funkcję Early Payout w zakładach na piłkę nożną. To unikalna promocja, polegająca na rozliczeniu zakładu jako wygranego przy dwubramkowym prowadzeniu wytypowanej drużyny, bez względu na wynik końcowy. Nowe rozwiązanie sprawiło, że zyskała na popularności wśród typerów, którzy skupiali swoją uwagę na zakładach piłkarskich.

Zakłady Fuksiarz możesz obstawiać na stronie  Fuksiarz.pl  i innowacyjnej aplikacji mobilnej na Android i iOS.

Zakłady bukmacherskie  Fuksiarz  działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024