Silesion.PL

serwis informacyjny

C + P Systemy Meblowe sponsorem Miedzi!

Nowym sponsorem Miedzi została firma C + P Systemy Meblowe. Firma C + P Systemy Meblowe Sp. z o.o., której jeden z zakładów produkcyjnych znajduje się w Legnicy, opracowuje zintegrowane rozwiązania wyposażenia wnętrz i przechowywania dla różnych branż i użytkowników. Połączenie wieloletniego doświadczenia w wyposażaniu wnętrz meblami wykonanymi ze stali z ciągłym postępem sprawiło, że C + P stało się kompetentnym i wyjątkowym partnerem w zakresie kształtowania wnętrz.

W ofercie firmy znajdziemy m.in. wyposażenie przebieralni i szafki dla zawodników, trenerów i pracowników obiektów sportowych. Ponadto C + P oferuje wyposażenie magazynowe i eksploatacyjne, a także rozwiązania dla sektora biurowego, takie jak szafy do archiwizacji, elementy zieleni w biurze oraz optymalizację jakości powietrza w pomieszczeniach.

W ramach umowy sponsorskiej marka C + P Systemy Meblowe Sp. z o.o. będzie promowana m.in. na legnickim stadionie podczas domowych meczów Miedzi w Fortuna 1 Lidze, reklamy sponsora pojawią się m.in. na stadionowym telebimie oraz na elektronicznych bandach LED, a także znajdą się na grafikach wykorzystywanych przez klub w social mediach. Dodatkowo produkty firmy znajdą się w szatni pierwszego zespołu Miedzi i będą służyły na co dzień zawodnikom i trenerom Miedzi, a pracownicy legnickiego zakładu produkcyjnego C + P – po powrocie kibiców na stadiony – będą mogli korzystać ze specjalnej puli karnetów i biletów, by wspólnie kibicować Miedzi i przeżywać sportowe emocje.

Cieszymy się na ten kontrakt tym bardziej, że zakład produkcyjny naszego nowego sponsora znajduje się w Legnicy, a wśród pracowników firmy nie brak kibiców Miedzi. Mamy wiele wspólnego, bo w ofercie C + P jest także profesjonalne wyposażenie szatni sportowych, stąd pomysł, by produkty naszego Sponsora promować również w pomieszczeniach, z których korzystają piłkarze Miedzi. Wierzymy, że współpraca na wielu płaszczyznach pozwoli odnieść szereg korzyści biznesowych i sprawi satysfakcję obu stronom – mówi Tomasz Brusiło, Członek Zarządu Miedzi.

Podpisana właśnie umowa o współpracy C + P Systemy Meblowe z Miedzą Legnica to idealne rozwiązanie dla obu partnerów. Miedź zyskuje solidnego sponsora od lat działającego w regionie legnickim, a C + P wchodzi zdecydowanym krokiem w obszar profesjonalnego sportu na poziomie Fortuna 1 Ligi. Życzymy drużynie Miedzi samych korzystnych wyników, co również pozytywnie wpłynie na postrzeganie marki C + P – mówi Roman Dominiak, dyrektor ds. sprzedaży w C + P Systemy Meblowe.

W ramach umowy C + P będzie wspierać Miedź co najmniej do końca obecnego sezonu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024