Silesion.PL

serwis informacyjny

Budmat wraca na koszulki Wisły Płock

Wisła Płock i Budmat doszły do porozumienia w sprawie nowej umowy sponsoringowej, która będzie obowiązywała przynajmniej na czas rozgrywek 2020/2021. Firma, będąca z nami od powrotu do ekstraklasy, zdecydowała się na zwiększenie swojego wsparcia finansowego dla płockiego klubu i powrót na koszulki meczowe Nafciarzy!

– Po dwóch sezonach przerwy postanowiliśmy wrócić na koszulki piłkarskiej Wisły Płock. Spodobała nam się wizja rozwoju klubu, którego częścią chcemy pozostać. Cieszymy się, że jako sponsor główny będziemy mogli nadal wspierać lokalny klub. W najbliższych rozgrywkach w jeszcze większym stopniu niż dotychczas, ponieważ wsparcie zwiększyliśmy ponad dwukrotnie – powiedział Paweł Borawski, Z-ca Zarządzającego Dyrektora Handlowego firmy Budmat.

Sezon 2020/2021 będzie piątym z rzędu, w którym płocka firma wesprze Wisłę, jako sponsor główny. Logo Budmat wciąż będzie obecne i eksponowane na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku i materiałach promocyjnych klubu, a dodatkowo po dwuletniej przerwie, ponownie zagości na strojach meczowych Nafciarzy. Tym razem pojawi się jednak nie na froncie koszulki, a na tylnej części każdego z trykotów.

– Jesteśmy dumni, że Budmat zdecydował się nie tylko przedłużyć dotychczasową umowę sponsoringową, ale też jeszcze bardziej pomóc nam w tych trudnych czasach. Nasza współpraca trwa już od ponad czterech lat, dlatego też właściwie od razu doszliśmy do porozumienia i jesteśmy za to niezwykle wdzięczni. Tak jak to miało miejsce w latach 2016-2018 logo płockiej firmy ponownie zagości na koszulkach meczowych Wisły Płock i trzeba przyznać, że prezentuje się rewelacyjnie – powiedział Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.

Firma Budmat jest wiodącym producentem dachów rynnowych i systemów rynnowych z blisko 30-letnim doświadczeniem. Wokół dachów toczy się całe życie sponsora głównego Wisły Płock, który lubi sięgać po nowe technologie, żeby dawać Klientom najlepsze jakościowo rozwiązania. Celem na najbliższe lata jest “REWOLUCJA NA DACHU“.

Wieloletni sponsor Wisły Płock działa kompleksowo. Oprócz blachodachówek modułowych oferuje wszelkie akcesoria, łącznie z systemami rynnowymi (stal i PVC) oraz obróbkami blacharskimi. Wyroby pochodzą z najlepszej jakości szwedzkiej i niemieckiej stali z hut SSAB oraz ArcelorMittal. W ofercie firmy, oprócz dachów modułowych, znajdują się również blachodachówki cięte pod wymiar, panele dachowe na rąbek stojący, blachy trapezowe, faliste i elewacyjne, a także profile stalowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024