Silesion.PL

serwis informacyjny

BNP Paribas Warsaw Open: kurs 300.00 w Superbet na wygranie turnieju lub dowolnego meczu przez Igę Świątek

Bonus 600 PLN za wygranie turnieju lub dowolnego meczu BNP Paribas Warsaw Open przez Igę Świątek w SUperbet

Superbet, czołowy dostawca zakładów online w Polsce, wprowadza atrakcyjną promocję związana z turniejem BNP Paribas Warsaw Open i fenomenalną zawodniczką Igą Świątek. Od teraz gracze mogą skorzystać z unikalnej okazji i zgarnąć bonus 600 PLN za trafienie typu na zwycięstwo turnieju lub dowolnego meczu, w którym występuje Iga Świątek.

Jak skorzystać z promocji? To proste! Wystarczy założyć konto na platformie Superbet, używając specjalnego kodu LEGBUK. Następnie, na pierwszym kuponie singiel po rejestracji, umieścić typ z oferty na zwycięstwo turnieju lub dowolnego meczu BNP Paribas Warsaw Open przez utalentowaną polską tenisistkę, Iga Świątek. Pamiętaj, że minimalny kurs zakładu musi wynosić 1.14, a minimalna stawka kuponu to 2 PLN. Warto jednak zauważyć, że jeśli postawisz wyższą stawkę, i tak stawka zaliczana do promocji wynosi jedynie 2 PLN.

Bonus w wysokości 600 PLN zostanie przyznany za trafiony typ na zwycięstwo turnieju lub dowolnego meczu BNP Paribas Warsaw Open przez Igę Świątek. Pamiętaj, że do promocji kwalifikują się jedynie wygrane kupony. Zakłady zostaną zaliczone do udziału w promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w chwili ich obstawienia przez gracza.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

Ciesz się wygraną i nie musisz długo czekać na bonus! Po zakończeniu promocji, środki zostaną przelane na Twoje konto gracza w ciągu 72 godzin. Pamiętaj, że aby otrzymać bonus, musisz zaakceptować go w ciągu 3 dni od zaksięgowania na Twoim koncie. Znajdziesz do tego przycisk “Akceptuj” na powiadomieniu, które otrzymasz podczas logowania do konta (popup).

Bonus będzie ważny przez 7 dni od daty akceptacji na Twoim koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na Twoje konto depozytowe, skąd będziesz mógł je wypłacić.

Pamiętaj, że na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. Jeśli masz aktywny inny bonus, masz 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus “Bonus 600 PLN za wygranie turnieju lub dowolnego meczu BNP Paribas Warsaw Open przez Igę Świątek”. W przeciwnym razie środki przyznane w ramach tego bonusu nie zostaną aktywowane.

Jeżeli zmienisz zdanie lub będziesz chciał zrezygnować z bonusu, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta, a bonus zostanie anulowany wraz ze związanych z nim wygranymi. Pamiętaj również, że jeśli zlecisz wypłatę środków przed spełnieniem warunków obrotu bonusem, środki na koncie bonusowym i związane z nim wygrane zostaną anulowane.

Warto dodać, że jeśli na Twoim koncie gracza znajdują się środki na prawdziwym saldzie, zostaną one najpierw użyte do zawarcia zakładu, a dopiero potem środki z przyznanego bonusu.

BNP Paribas Warsaw Open kurs 300.00 w Superbet na wygranie turnieju lub dowolnego meczu przez Igę Świątek

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze