Silesion.PL

serwis informacyjny

Bogdanka mówi #ChceMisiePomagać

Bogdanka sponsor strategiczny Górnika Łęczna oraz mecenas sportu na Lubelszczyźnie – włączyła się w akcję charytatywną klubu. Spółka podwoi liczbę zakupionych przez kibiców miśków, które później trafią m.in. do okolicznych domów dziecka czy szpitala dziecięcego w Lublinie.

29 października Górnik Łęczna rozpoczął kampanię #ChceMisiePomagać. Projekt, którego inspiracją było niderlandzkie sc Heerenveen, polega na zapełnieniu trybun, a także wsparciu okolicznych domów dziecka oraz Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Dokładnie złotówka z każdego sprzedanego paluszka pomoże klubowi funkcjonować w trudnych czasach zagrożenia epidemiologicznego.

W całej akcji kluczową rolę odgrywają pluszowe misie: #MiśWojciech i jego większy brat #MiśBogdan. To kibice kupują miśki i decydują, czy sprawią radość swoim bliskim np. w postaci mikołajkowego prezentu lub czy przekażą pluszaki na cele charytatywne m.in. do lubelskich domów dziecka.

Od teraz do akcji wkracza LW Bogdanka – nasz sponsor strategiczny, oprócz sprawowania mecenatu nad sportem i kulturą w regionie, od wielu lat angażuje się społecznie i dobroczynnie, realizując swoją strategię społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Razem zagramy o #MIŚtrzostwo ! – Górnik to nasz wieloletni partner. Władze klubu zainaugurowały świetną akcję charytatywną, którą może wesprzeć dosłownie każdy. jesteśmy dumni, że możemy włączyć się w tak nieszablonowy projekt. Jednak przede wszystkim cieszy nas perspektywa radości wywołanej przez pluszaki – mówi Artur Wasil, Prezes Zarządu LW Bogdanka SA.

Sponsor strategiczny Górnika został partnerem akcji #ChceMisiePomagać. Bogdanka deklaruje, że podwoi liczbę sprzedanych miśków i przekaże je pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego oraz wychowankom domów dziecka.

Chciałbym podziękować zarządowi kopalni – mówi Piotr Sadczuk, prezes Górnika. – Bogdanka to świetny partner, na którego zawsze można liczyć. Cieszy nas, że Spółka tak szczodrze wsparła akcję. W tym meczu wszyscy gramy razem o uśmiech dzieci – dodaje sternik Górnika. Finał akcji przewidziano na 6.12 – Mikołajki.

Jak dołączyć do naszej drużyny? Wystarczy jedno kliknięcie, żeby wprowadzić pluszowych kibiców na stadion i sprawić radość dzieciom: https://bilety.gornik.leczna.pl/buy/Misiek

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023