Silesion.PL

serwis informacyjny

BETFAN tnie ryzyko na Ligę Narodów

Na weekend z Ligą Narodów BETFAN tnie ryzyko! Przy minimum pięciu postawionych meczach, w razie gdyby jeden nie wszedł, bukmacher ten zwraca 50% stawki kuponu. Słynne „jeden nie wszedł” nie musi więc być tak smutne!

ZASADY SĄ PROSTE:

1. ZAGRAJ
Min. stawka kuponu to 20 zł. Na kuponie muszą się znaleźć tylko wydarzenia z meczów Ligi Narodów, które odbędą się w dniach 14-15.11. Min. liczba zdarzeń to 5.

2. TNIEMY RYZYKO
Jeśli nie wejdzie Ci jeden typ na kuponie, to na Twoje konto bonusowe wpłynie równowartość 50% stawki kuponu.

3. OBRÓT BONUSEM
Aby przenieść środki z salda bonusowego na główne, należy pięciokrotnie obrócić bonusem, zawierając kupony z min. 3 zdarzeniami, których kurs min. to 1.35 (ogólny kurs kuponu to min. 3.0). Przy przenosinach WYGRANE MNOŻONE SĄ X10!

Możesz korzystać kilkukrotnie!  Maksymalna sumaryczna kwota zwrotu wynosi równowartość 100 zł.

#NieGraszNieWygrasz

Bukmacher BetFan z ofertą Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny Legalny600W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author