Silesion.PL

serwis informacyjny

BETFAN: Kurs 50.0 na triumf Igi Świątek w French Open

BETFAN Kurs 50.0 na triumf Igi Swiatek w French Open

BETFAN Kurs 50.0 na triumf Igi Swiatek w French Open

Do startu Roland Garros pozostały godziny, bowiem turniej rozpocznie się w niedzielę 22 maja. Nasza rodaczka, pierwsza rakieta rankingu WTA, jest niekwestionowaną faworytką do zwycięstwa w turnieju French Open. Początek drabinki wydaje się dość łatwy dla 20-latki, a jej najtrudniejsze rywalki w ostatnim czasie odnotowują stosunkowo słabe występy. Jak ostatecznie poradzi sobie Iga?

Tego dowiemy się dopiero za kilka tygodni, jednak już teraz klienci BETFAN mogą postawić na zwycięstwo Polki w całym turnieju po ogromnym kursie 50.0! 

Zasady promocji:

  1. Załóż konto w BETFAN z kodem LEGALNY600 do 22.05, godz. 23.59
  2. Wpłać min. 55 zł 
  3. Zagraj dowolny kupon za min. 50 zł (będzie on objęty cashbackiem 100%!), aby móc skorzystać z boosta
  4. Następnie zagraj SOLO za maksymalnie 5 zł boost na zwycięstwo Igi Świątek w French Open (zakład dostępny w linku poniżej)
  5. Wygrana trafi na konto główne!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author