Silesion.PL

serwis informacyjny

Betclic sponsorem Piast Gliwice?

Według naszych informacji, jutro o 14:30 6 lipca 2019 r. podczas oficjalnej prezentacji Piasta Gliwice, zostanie ogłoszona informacja o sponsoringu Mistrza Polski w piłce nożnej przez legalne zakłady bukmacherskie Betclic Kod rejestracyjny – LEGALNY500

W sobotę 6 lipca o godzinie 14:30 na Stadionie Miejskim w Gliwicach odbędzie się   na sezon 2019/2020. Półtorej godziny później rozpocznie się sparing z Miedzią Legnica.

Stadionowe bramy będą otwarte od godziny 14:00. Oficjalny start imprezy zaplanowano na godzinę 14:30, a sygnał do zabawy da nowa formacja cheerleaderek Piasta Gliwice, która zaprezentuje kibicom swój pierwszy występ. Następnie na murawę wybiegną piłkarze, którzy będą bronić barw Piasta Gliwice w sezonie 2019/2020.

Oprócz uczestnictwa w prezentacji i oglądania spotkania sparingowego kibice będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Pucharem Mistrzów Polski, który zostanie wyeksponowany w specjalnej strefie zlokalizowanej pod sektorem gości. Oprócz wymienionych atrakcji wydarzeniu towarzyszyć będą niespodzianki, animacje dla dzieci, zostaną przeprowadzone ekskluzywne wywiady z zaproszonymi gośćmi (m.in. dyrektorem sportowym Piasta Gliwice, Bogdanem Wilkiem) oraz otwarta strefa cateringowa.

O godzinie 16:00 rozpocznie się sparing Piasta Gliwice z Miedzią Legnica, który będzie ostatnim sprawdzianem Niebiesko-Czerwonych przed meczem I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów z BATE Borysów.

Sprzedaż biletów na mecz połączony z prezentacją pierwszego zespołu rozpoczęła się we wtorek 2 lipca w punktach stacjonarnych oraz przez internet. Zakupiony wcześniej karnet upoważnia do udziału w wydarzeniu i meczu.

 • Miejsce wydarzenia: Stadion Miejski w Gliwicach, Okrzei 20
 • Otwarcie stadionowych bram: 14:00
 • Rozpoczęcie prezentacji: 14:30
 • Początek sparingu: 16:00

Piast Gliwice, przygotowując się do 1. rundy eliminacji Ligi Mistrzów z BATE Borysów zgłosił kadrę na nadchodzące mecze. Pierwsze spotkanie odbędzie się 10 lipca, a rewanż 17 lipca. Zgłoszono do gry między innymi pięciu piłkarzy pozyskanych latem – bramkarz Patryk Królczyk, obrońcy Jakub Holubek oraz Tomasz Huk, pomocnik Sebastian Milewski oraz napastnik Dani Aquino.

Mecz z BATE Borysów poprowadzi turecki arbiter Mete Kalkavan. Jego asystentami będą Esat Sancaktar i Samet Cicek, a na sędziego technicznego został wyznaczony Arda Kardesler (wszyscy z Turcji).

 

BetClic to znany bukmacher, który posiada niezwykle szeroką ofertę zakładów online. Cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno w Polsce, jak i w Europie. Firma posiada swoje biura w Portugalii, na Malcie czy nawet w Szwecji. W naszym kraju usyskał licencję Ministra Finansów 26 września 2018 roku jako BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema działająca przez przedstawiciela: Gaming in Poland Sp. z o.o., ul. Zwycięska 20A/204, 53-033 Wrocław

Kadra Piasta Gliwice na mecze 1. rundy el. LM:

 • Bramkarze:
  1. Jakub Szmatuła,
  12. Patryk Królczyk,
  26. Frantiszek Plach.
 • Obrońcy:
  2. Mikkel Kirkeskov,
  4. Jakub Czerwiński,
  5. Marcin Pietrowski,
  14. Jakub Holubek,
  20. Martin Konczkowski,
  22. Tomasz Mokwa,
  23. Tomasz Huk,
  24. Damian Byrtek,
  88. Urosz Korun.
 • Pomocnicy:
  6. Tom Hateley,
  7. Aleksander Jagiełło,
  10. Patryk Dziczek,
  11. Jorge Felix,
  17. Joel Valencia,
  18. Patryk Sokołowski,
  19. Sebastian Milewski,
  21. Gerard Badia,
  29. Remigiusz Borkała,
  33. Wojciech Kamiński,
  67. Michał Rakowiecki,
  77. Denis Gojko.
 • Napastnicy:
  9. Piotr Parzyszek,
  90. Dani Aquino,
  92. Łukasz Krakowczyk.

 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023