Silesion.PL

serwis informacyjny

forBET tnie ryzyko na lipcowe finały

W najbliższą niedzielę (07.07.19) oraz w nocy z niedzieli na poniedziałek odbędą się łącznie aż trzy mecze finałowe w piłkarskich rozgrywkach. Kolejno: finał Mistrzostw Świata kobiet, w którym zmierzą się reprezentantki USA oraz Holandii, finał Copa America pomiędzy Brazylią, a Peru oraz finał Złotego Pucharu CONCACAF gdzie naprzeciw siebie staną piłkarze Meksyku i USA.

Bukmacher forBET przygotował promocję „Tniemy ryzyko”, w której wystarczy zagrać kupon za DOKŁADNIE 79 PLN lub 159 PLN. Jeżeli na kuponie będzie przegrane jedno zdarzenie otrzymasz zwrot stawki w postaci bonusu, a jeżeli na kuponie będą przegrane dwa lub trzy zdarzenia otrzymasz zwrot połowy stawki w postaci bonusu!

Bez wątpienia tym wydarzeniom będą towarzyszyły piłkarskie emocje na najwyższym poziomie i jak dobrze wiemy nie zawsze faworyt zgarnia złoty medal w takich turniejach.

Zasady promocji:

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje od 05.07.19, od godz. 10:00 do 07.07.19, do godz. 17:00.

4. Stawka kuponu kwalifikującego się do promocji musi wynosić dokładnie 79 PLN lub 159PLN.

5. Aby skorzystać z promocji należy postawić kupon, na którym znajdują się DOKŁADNIE 3 zdarzenia – finał MŚ w piłkę nożną kobiet, finał Copa America oraz finał Złotego Pucharu CONCACAF.

6. Na kuponie muszą znajdować się typy z zakładów 1×2 (trzydrogowych) – 1: zwycięstwo gospodarzy, X: remis lub 2: zwycięstwo gości.

7. Bonus w wysokości stawki zostanie przyznany TYLKO gdy na kuponie przegrane będzie jedno zdarzenie.

8. Bonus w wysokości połowy stawki zostanie przyznany TYLKO gdy na kuponie przegrane będą dwa lub trzy zdarzenia.

9. Zwrot zostanie przyznany tylko od pierwszego zagranego kuponu kwalifikującego się do promocji.

10. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

11. Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.

12. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika i znajdą się na kontach graczy w poniedziałek 08.07.19 do godz. 16:00

13. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

14.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023