Silesion.PL

serwis informacyjny

Jan Błachowicz ambasadorem marki Betclic. “Cieszyński Książę” dołącza do Kowalkiewicz i Gamrota

Jeden z najlepszych zawodników w historii polskiego MMA – Jan Błachowicz, były mistrz wagi półciężkiej UFC, łączy siły z Betclic. „Cieszyński Książę” zasili grono ambasadorów marki składające się m.in. z Karoliny Kowalkiewicz oraz Mateusza Gamrota, którzy współpracę z bukmacherem rozpoczęli we wrześniu bieżącego roku.

Kilka dni temu Jan Błachowicz poznał swojego następnego rywala. Już 20 stycznia 2024 roku na gali UFC 297 w Toronto Polak zmierzy się z pochodzącym z Austrii Aleksandarem Rakiciem. Będzie to już 21. pojedynek, który stoczy dla najbardziej prestiżowej federacji MMA na świecie. 40-letni wojownik przystąpi do tej walki z nowym, dodatkowym wsparciem.

Błachowicz został bowiem ambasadorem marki Betclic, jedynego w Polsce, oficjalnego partnera UFC. Fragmenty walk „Cieszyńskiego Księcia” znalazły się już w spocie wideo bukmachera, który obejrzeć można w internecie, telewizji oraz dużych sieciach kinowych. Jego wizerunek będzie widoczny także m.in. na bilbordach reklamowych. Współpraca obejmie także promocję oferty Betclic w mediach społecznościowych oraz działania eventowe.

– Sukces zawodnika to wypadkowa wielu czynników – od pełnego poświęcenia na treningach po przygotowanie mentalne. Betclic rozumie sport nie tylko zapewniając emocje kibicom, ale także wspierając zawodników w ich przygotowaniach. Dziękuję za zaproszenie i nie mogę doczekać się wspólnych działań. Wierzę, że zrealizujemy wiele ciekawych inicjatyw, które zaangażują fanów w całej Polsce – powiedział Błachowicz.

– Po rozpoczęciu współpracy sponsoringowej z UFC oraz Karoliną Kowalkiewicz i Mateuszem Gamrotem wyprowadzamy kolejne silne, komunikacyjne uderzenie w obszarze mieszanych sztuk walki. Do grona naszym ambasadorów dołączył wielki sportowiec, który wiele lat temu wybrał swój kurs i dzięki ciężkiej pracy zawędrował z małego Cieszyna na szczyt najważniejszej federacji MMA na świecie. Nie możemy doczekać się wspólnych działań – dodał Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska.

Jan Błachowicz jest już trzecim zawodnikiem UFC, który został w ostatnim czasie ambasadorem Betclic. We wrześniu umowy z bukmacherem podpisali Mateusz Gamrot i Karolina Kowalkiewicz. W ramach wspólnych działań Betclic m.in. wyprodukuje film dokumentalny o Gamrocie, a także zorganizuje konkurs, w którym do wygrania będzie indywidualny trening MMA z Kowalkiewicz.


O BETCLIC

Betclic to legalny bukmacher i czołowa europejska marka o zasięgu globalnym. Od lat jest liderem rynków we Francji i Portugalii, a od lipca 2019 roku jest dostępny także dla klientów w Polsce. Od początku mocno angażuje się we wspieranie sportu. Od 2023 roku jest Oficjalnym Partnerem Bukmacherskim organizacji UFC i Sponsorem Strategicznym piłkarskiego Ruchu Chorzów, a także sponsorem Stali Mielec, Warty Poznań i Puszczy Niepołomice. Od sierpnia 2020 roku wspiera również federację sportów walki Fame MMA. Marka jest ponadto sponsorem tytularnym międzynarodowej drużyny e-sportowej Betclic Apogee. Betclic jest także sponsorem wydarzeń kulturalnych takich jak SBM FFestival, SnowFest Festival czy Polish Lech Hip-Hop Festival.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024