Silesion.PL

serwis informacyjny

Bartosz Białek piłkarzem VfL Wolfsburg!

VfL Wolfsburg podpisał czteroletni kontrakt do 2024 roku z polskim napastnikiem Bartoszem Białkiem. 18-latek pochodzi z Zagłębia Lubin. Wysoki napastnik strzelił dziewięć bramek w 19 meczach i zaliczył cztery kolejne asysty w swoim pierwszym sezonie w polskiej Ekstraklasie, w którym Lubin zajął ósme miejsce. Białek jest obecnie reprezentantem Polski do lat 19, który do tej pory strzelił dwie bramki w czterech meczach międzynarodowych. 

„Dokładnie pasuje do naszej filozofii”

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że podpisaliśmy kontrakt z Bartoszem, bardzo utalentowanym zawodnikiem, który od najmłodszych lat pokazał bardzo dobre występy w polskiej pierwszej lidze. Jest młody, głodny sukcesu i dokładnie wpisuje się w naszą filozofię. Jesteśmy przekonani, że teraz robi z nami kolejny krok w rozwoju i że w nadchodzących latach pomoże nam osiągnąć nasze cele ”- powiedział dyrektor sportowy VfL Marcel Schäfer. 

Koszulka z numerem 21 

Bartosz Białek otrzymał koszulkę z numerem 21, którą nosił również na plecach w Polsce. „Dla mnie przejście do Bundesligi było spełnieniem marzeń. Naprawdę nie mogę się doczekać wyzwania kontynuowania mojej ścieżki w jednej z najsilniejszych lig na świecie. Postaram się teraz jak najszybciej przyzwyczaić do nowego środowiska i poznać moich kolegów z drużyny, aby móc w pełni skupić się na piłce nożnej ”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024