Silesion.PL

serwis informacyjny

Bartek Ignacik z “Turbokozak” ambasdorem bukmachera forBET

Bartek Ignacik został ambasdorem marki firmy bukmachera forBET. Bartek Ignacik od 2008 roku związany jest ze stacją Canal + Sport, gdzie pełni rolę reportera meczów Ekstraklasy oraz komentowania tenisa. Najbardziej znany jest jednak autorski cykl “Turbokozak”, czyli najbardziej unikatowego formatu w historii polskiej telewizji sportowej, który cieszy się ogromną popularnością wśród fanów piłki nożnej i nie tylko. Każdego tygodnia najbardziej rozpoznawalne osoby ze świata futbolu, sportu czy telewizji stają do technicznych wyzwań, które mają udowodnić, że to właśnie oni zasługują na tytuł “Turbokozaka”. Startujący w roli jednego z materiałów programu “Liga + Extra” segment doczekał się dzisiaj osobnego czasu antenowego: autorski program Bartka Ignacika możecie oglądać w każdą niedzielę od 22:00 na antenie Canal+ Premium! 

forBET to marka o ugruntowanej pozycji, która mocno wpisała się w rynek polskich, legalnych zakładów bukmacherskich i zdobyła zaufanie tysięcy graczy.  Od początku swojej działalności forBET aktywnie wspiera polski sport.Bukmacher jest sponsorem takich podmiotów jak: ŁKS Łódź, Raków Częstochowa, Arka Gdynia, Polski Związek Tenisowy, reprezentacja Polski Amp Futbol, Runmageddon, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, fundacja Warsaw Sports Group, szereg klubów z niższych lig oraz drużyny e-sportowej x-kom AGO. 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author