Silesion.PL

serwis informacyjny

Alior Bank sponsorem tytularnym golfowego cyklu PGA Polska Tour 2021

Kije golfowe do gry w golfa

Kije golfowe do gry w golfa

Alior Bank kontynuuje współpracę ze Stowarzyszeniem Zawodowego Golfa – PGA Polska. Tym samym objął patronatem cykl turniejów dla profesjonalistów w tej dyscyplinie. Alior Bank PGA Polska Tour 2021 zostanie zainaugurowany już 21 maja podczas zawodów o najdłuższej tradycji w kraju – Floating Garden Szczecin Open.

Sport, a w szczególności golf, jest jedną z tych dyscyplin, która uczy determinacji, cierpliwości i precyzji. Są to wartości, które przyświecają również w naszej codziennej pracy. Cenimy ludzi z pasją, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu realizują ambitne cele i osiągają sukcesy. Chcemy inspirować naszych klientów i towarzyszyć im w różnych momentach życia – również tych związanych z zainteresowaniami sportowymi. Dlatego już po raz czwarty zostaliśmy sponsorem tytularnym PGA Polska Tour – mówi Jacek Taraśkiewicz, dyrektor Departamentu Usług Inwestycyjnych i RBL_VC z Alior Banku, nadzorujący segment Private Banking.

PGA Polska Tour to najważniejszy cykl zawodowych turniejów golfowych w Polsce. Rozgrywki w ramach tegorocznej edycji zostaną zorganizowane na pięciu polach golfowych. Pierwsze zawody odbędą się już w maju podczas prestiżowego, najstarszego turnieju w Polsce – Floating Garden Szczecin Open, organizowanego w klubie Binowo Park Golf Club. Kolejne rozrywki odbędą się kolejno: w lipcu na polu golfowym Mazury Golf&CC, w sierpniu w Siemianowicach Śląskich i na Gradi Golf Club, natomiast finał rozegrany zostanie we wrześniu na polu Lisia Polana.

Bliska współpraca z tak prestiżowym partnerem, jak Alior Bank, jest dla nas niezwykle ważna. Otrzymane wsparcie i wzajemne zaufanie przekłada się na nieustający rozwój Stowarzyszenia, nie tylko pod względem organizacji turniejów, ale także w aspektach szkoleniowych i marketingowych. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc, którą otrzymujemy od lat – mówi Jarosław Sroka, Prezes PGA Polska.

W tegorocznym cyklu, już po raz szósty, amatorzy będę mieli szansę rywalizować w dodatkowej klasyfikacji generalnej. Podczas każdego turnieju z serii PGA Polska Tour będą oni walczyć w oddzielnym rankingu. Stowarzyszenie Instruktorów Golfa PGA Polska jest organizacją skupiającą profesjonalnych instruktorów oraz zawodników turniejowych. Misją organizacji jest popularyzacja tego sportu, wdrażanie najwyższych standardów w edukacji, podnoszenie poziomu rywalizacji sportowej oraz reprezentowanie wartości etycznych, wynikających z tradycji i historii golfa.

Alior Bank jako bank uniwersalny kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W swojej działalności Bank łączy zasady tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym systematycznie wzmacnia pozycję rynkową i wyznacza nowe kierunki rozwoju polskiej bankowości.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author