Silesion.PL

serwis informacyjny

Najlepsi zawodnicy wystąpią na turnieju Inter Parts Open z serii Alior Bank PGA Polska Tour

Alior Bank PGA Polska Tour

Alior Bank PGA Polska Tour

Kolejny turniej golfowy z serii Alior Bank PGA Polska Tour – najważniejszego cyklu zawodowego w Polsce – przed nami. Zawody zostaną rozegrane już 23 lipca na polu klasy mistrzowskiej w Naterkach na Mazurach. Wezmą w nich udział zarówno zawodowcy, jak i amatorzy. Alior Bank jest partnerem tytularnym tego wydarzenia.

Na zawodników czeka wyjątkowe miejsce, zaprojektowane przez najstarszą na świecie firmę architektów pól golfowych z Wielkiej Brytanii. Oryginalne ukształtowanie terenu i malownicza okolica ośrodka Mazury Golf&CC sprawiają, że odnajdują się tu gracze na każdym poziomie zaawansowania. W Naterkach zawodnicy napotkają na swojej drodze wiele naturalnych i sztucznych przeszkód, co czyni to pole jednym z najciekawszych w Polsce.

Sukcesy osiągane przez naszych klientów zarówno w biznesie, jak i podczas realizowania sportowych pasji, są dla nas szczególną motywacją do skutecznego działania na polu finansowym. To właśnie dla klientów zmieniamy się i wciąż rozwijamy. Chcemy wspierać ich nie tylko w podejmowaniu kluczowych decyzji, ale być z nimi na co dzień zawsze wtedy, gdy nas potrzebują. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że możemy towarzyszyć zawodnikom w zmaganiach podczas najważniejszego cyklu zawodowego golfa w Polsce – mówi Jacek Taraśkiewicz, Dyrektor Departamentu Usług Inwestycyjnych i RBL_VC w Alior Banku.

Pierwszego dnia turnieju Inter Parts Open profesjonalni gracze zagrają wspólnie z amatorami. Dopiero podczas kolejnych dwóch dni odbędą się typowo sportowe zawody, podczas których gracze wystąpią w oddzielnych kategoriach. Pula wszystkich nagród podczas mazurskich zmagań wyniesie 20 000 zł.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author