Silesion.PL

serwis informacyjny

5. kolejka TAURON Hokej Ligi: Czwarte zwycięstwo Stalowych Pierników

Hokej lodowisko bramka krazek kij hockey ice

W piątek, 22 września odbyła się 5. kolejka TAURON Hokej Ligi. W Toruniu kibice zobaczyli aż dwanaście bramek i miejscowi odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo. Z pierwszych punktów w tym sezonie cieszyli się hokeiści z Sanoka, a w Krakowie miejscowi przegrali z GKS Tychy. Kolejne emocje w niedzielę. 

Na brak emocji nie mogli narzekać kibice na Tor-Torze. W spotkaniu KH Energa Toruń – Zagłębie Sosnowiec padło aż dwanaście bramek. Gospodarze wygrali 8:4 i po raz czwarty zdobyli komplet punktów. Stalowe Pierniki wciąż są niepokonane w lidze i prowadzą w tabeli.

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosła Marma STS Sanok, która pokonała PZU Podhale Nowy Targ. Nie wiedzie się w rozgrywkach Comarch Cracovii. W piątek Pasy przegrały u siebie z GKS Tychy.

Z kolei w szóstej kolejce TAURON Hokej Ligi, która odbędzie się w niedzielę, 24 września GKS Katowice zagra z drużyną z Sanoka (17:00), GKS Tychy z JKH (17:00), Unia z Cracovią (17:00), a Podhale z KH Energa (18:00). 

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023