Silesion.PL

serwis informacyjny

Świetnia inauguracja EWHL. Dwa zwycięstwa polskiej drużyny

W sobotę i niedzielę w katowickiej Satelicie odbyły się dwa mecze reprezentacji Polski kobiet, grającej w ramach rozgrywek EWHL (Europejskiej Ligi Hokeja Kobiet) pod szyldem TAURON Metropolia Silesia. Rywalem była włoska drużyna EVB Eagles South Tyrol. Polki dwukrotnie wygrały.

W katowickiej Satelicie kibice oglądali dwa bardzo ciekawe spotkania. W sobotnim meczu dwie zawodniczki zaliczyły dublet – po dwa gole strzeliły Ida Talanda i zaledwie trzynastoletnia Małgorzata Zakrzewska, która zadebiutowała w drużynie seniorskiej.

W niedzielę w rewanżowym spotkaniu było 4:3 dla naszej drużyny. Tym razem bramki zdobyły Wiktoria Gogoc, Karolina Późniewska, Klaudia Chrapek i Maja Brzezińska.

Kolejny mecz w EWHL, TAURON Metropolia Silesia rozegra już w najbliższy weekend. W sobotę i niedzielę w katowickiej Satelicie rywalem podopiecznych Zbigniewa Wróbla będzie austriacka drużyna KSV Neuberg Highlanders. Wstęp na spotkania będzie bezpłatny, a na kanale YouTube Polskiego Hokeja zostanie przeprowadzona transmisja.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023