Silesion.PL

serwis informacyjny

5. kolejka TAURON Hokej Ligi: Kolejne zwycięstwo torunian?

Hokej lodowisko bramka krazek kij hockey ice

W piątek, 22 września odbędą się trzy mecze 5. kolejki TAURON Hokej Ligi. Niepokonany w tym sezonie KH Energa Toruń podejmie Zagłębie Sosnowiec. Bardzo ciekawie zapowiadają się również starcia w Sanoku i Krakowie. Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie polskihokej.tv.

We wtorek odbył się pierwszy mecz w ramach 5. kolejki TAURON Hokej Ligi. JKH GKS Jastrzębie przegrał u siebie z GKS Katowice po karnych. Obrońcy tytułu są wciąż niepokonani i dzięki wtorkowemu zwycięstwu awansowali na pozycję lidera.

Wiceliderem rozgrywek są Stalowe Pierniki, które wygrały wszystkie trzy mecze. W piątek torunianie zmierzą się z Zagłębiem Sosnowiec, które ma na swoim koncie 6 punktów, ale wszystkie zdobyło na własnym obiekcie.

Sporo emocji powinno być w meczu Comarch Cracovii z GKS Tychy. Obie drużyny mają duży niedosyt po ostatniej kolejce. O pierwsze punkty w tym sezonie powalczy Marma Ciarko STS Sanok, która podejmie PZU Podhale Nowy Targ.

Z kolei w szóstej kolejce TAURON Hokej Ligi, która odbędzie się w niedzielę, 24 września GKS Katowice zagra z drużyną z Sanoka (17:00), GKS Tychy z JKH (17:00), Unia z Cracovią (17:00), a Podhale z KH Energa (18:00).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023