Silesion.PL

serwis informacyjny

4-4-2. Polski czwartek w Lidze Konferencji! Do zgarnięcia freebety!

Polski czwartek w Lidze Konferencji W Betfan Do zgarniecia freebety

Polski czwartek w Lidze Konferencji W Betfan Do zgarniecia freebety

Szybko okazało się, że Liga Konferencji Europy stała się polskim europejskim pucharem. Dzisiejszego wieczoru wystąpią w niej cztery drużyny Ekstraklasy. Wobec tego legalny bukmacher BETFAN przyjął na puchary taktykę 4-4-2 i przygotował dla graczy 4 freebety oraz 2 bonusy! Jak je odebrać?

Zasady promocji:

  1. Zagraj 4 kupony SOLO prematch na dzisiejsze mecze polskich drużyn (Lech, Raków, Pogoń, Lechia) w Lidze Konferencji:
    – każdy z nich za stawkę 20 zł
    – kurs ogólny każdego z kuponów min. 1.40 (pomocny może okazać się Bet Builder)
  2. Za każdy z czterech kuponów otrzymasz na dany mecz freebet 5 zł, który będzie do wykorzystania w formie zakładu LIVE po kursie min. 2.0. Łącznie zatem otrzymujemy freebety o wartości 20 zł.
  3. Jeżeli wykorzystasz wszystkie 4 freebety live na każdy z meczów, otrzymasz dwa bonusy po 10 zł. Jeżeli wykorzystasz 2 lub 3 freebety, otrzymasz jeden bonus o wartości 10 zł.
  4. Bonusy należy wykorzystać w całości na kupon z min. 3 zdarzeniami i kursem ogólnym 3.80. Będzie on ważny przez 24 godziny od jego przyznania.

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024