Silesion.PL

serwis informacyjny

30 maja 20:00 – druga konferencja HIGH League 3. Załęccy, Don Diego i Alan Kwieciński

30 maja 20 00 druga konferencja HIGH League 3

30 maja 20 00 druga konferencja HIGH League 3

To będzie panel podwyższonego ryzyka na II konferencji HIGH League 3! Załęccy, Don Diego i Alan Kwieciński w tym samym miejscu i o tej samej porze. Przygotujcie się, będą dymy! Konferencję poprowadzi Mateusz Kaniowski. Bezpośrednia transmisja (live stream) na kanale YouTube HIGH League.

Kaniowski po raz pierwszy w historii poprowadzi konferencję przed galą. W roli prowadzącego zadebiutuje już 30 maja podczas II konferencji przed HIGH League 3. Wydarzenie odbędzie się w ATM Studio przy ul. Wał Miedzeszyński 384 w Warszawie. Ograniczona pula biletów na wydarzenie jest już dostępna w serwisie Eventim.pl!

Przypomnijmy, że na gali wystąpi  Denis “Bad Boy” Załęcki a jego rywalem będzie mistrz walk na gołe pięści, Mateusz “Don Diego” Kubiszyn. Między tym duetem wrzało już podczas pierwszej konferencji. Po raz pierwszy szerszej publiczności pokażą się Dawid “Crazy” Załęcki czyli ojciec Denia, który stoczy emocjonujący pojedynek na dynamicznych zasadach K-1 w małych rękawicach (piąstkówkach) z Alanem “Alanikiem” Kwiecińskim.

To gwarantuje wielkie show, które będzie przedsmakiem wielkich emocji czekających na nas 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE.

W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Alberto Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a, Marcin Dubiel. W prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert “Robur WK” Orzechowski Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika, a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela “Lil Masti” Bogusz i Zusje Astafiewa. Dozwolone będą uderzenia głową!

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Aktualna karta walk HIGH LEAGUE III:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024