Silesion.PL

serwis informacyjny

Knockout Boxing Night 22: Cieślak vs Koelling oraz Laura vs Vallieres Bisson w Kielcach

Knockout Boxing Night 22 Cieslak vs Koelling

Knockout Boxing Night 22 Cieslak vs Koelling

W walce wieczoru w Hali Legionów dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Michał Cieślak (21-2, 15 KO) skrzyżuje rękawice z pochodzącym z Niemiec, Enrico Koellingiem (28-4, 9 KO) kandydatem do tytułu mistrza świata federacji IBF oraz aktualnym posiadaczem europejskiego pasa WBO kategorii cruiser. Cieślak stoczy pierwszy po rocznej przerwie pojedynek przed polską publicznością. Koelling w swoim ostatnim występie, który miał miejsce w listopadzie pokonał na punkty znanego polskiej publiczności Leona Hartha zdobywając tytuł World Boxing Organization.

Ale to nie wszystko! Przed fanami w Kielcach i tymi przed ekranami TVP SPORT na ringu zaprezentują się najpiękniejsza i najlepsza polska pięściarka Laura Grzyb (6-0, 3 KO), która o zwycięstwo zawalczy z kanadyjką Martine Vallieres Bisson (5-0, 1 KO). Obydwie pięściarki nie mają na swoim koncie jeszcze żadnej porażki, a dla Laury może być to pojedynek, który otworzy jej drogę do wszystkich federacji.

W ringu zaprezentują się również: zawsze twardy i waleczny Marek Matyja (waga półciężka) i obiecujący Artur Górski (waga junior ciężka).

Bilety dostępne na stronie: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night/

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023