Silesion.PL

serwis informacyjny

1:0 dla Naszych…i zakład wygrany. Specjalna promocja Superbet na mecz Polaków o awans.

Wierzysz w awans reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy? W Superbet wystarczy prowadzenie 1:0 drużyny Michała Probierza w Cardiff z Walią, żeby zakłady postawione na nasz awans zostały od razu rozliczone jako wygrane. – Wprowadzamy naszą sztandarową promocję, Superprzewagę, na wyższy poziom. Oczywiście „zwykła” Superprzewaga również będzie obowiązywać zarówno na nasz mecz z Walią, jak i na inne spotkania, ratując jeszcze więcej kuponów – podkreśla Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

Po wysokim zwycięstwie nad Estonią w Warszawie nadzieje kibiców na awans naszej kadry do mistrzostw Europy ożyły na nowo. Jednak Walia to rywal z wyższej półki od słabiutkiego kraju bałtyckiego. Aby mimo fatalnej gry w eliminacjach wedrzeć się rzutem na taśmę do wielkiego turnieju, potrzeba będzie konsekwencji w obronie, polotu w ataku i trochę szczęścia na stadionie wypełnionym po brzegi kibicami. Kto będzie faworytem bukmacherów? Nikt! Polska jest przez nich postrzegana jako odrobinę lepszy zespół, ale gospodarze będą mieli przewagę własnego boiska. Dlatego w Superbet kursy na awans gospodarzy i gości są identyczne i wynoszą 1.9 za każde z rozstrzygnięć. Ten bukmacher przygotował jednak wielką niespodziankę dla wszystkich swoich klientów, wierzących w nasz awans.

– Jeżeli to my jak pierwsi zdobędziemy bramkę, od razu rozliczamy zakłady na awans Polaków jako wygrane. Z jednej strony chcemy w ten sposób przypomnieć kibicom o Superprzewadze, naszej sztandarowej promocji, która uratowała w zeszłym roku półtora miliona kuponów, a z drugiej dać naszym graczom trochę spokoju: u nas będą mogli cieszyć się z awansu już przy jednobramkowym prowadzeniu, niezależnie od końcowego rezultatu – podkreśla Seweryniak.

W odróżnieniu do standardowej Superprzewagi w piłce nożnej, która działa przy dwubramkowej przewadze, ta specjalna oferta umożliwia społeczności pasjonatów analizy sportowej cieszenie się wygranym zakładem już po pierwszym trafieniu naszej drużyny! Wystarczy postawić zakład przedmeczowy na awans Polski, a gdy nasi piłkarze strzelą bramkę na 1:0, zakład zostanie automatycznie rozliczony jako wygrany.

Przypomnijmy, że biorąc pod uwagę dyspozycję defensywną biało-czerwonych w ostatnich meczach, zdobycie pierwszej bramki bynajmniej nie gwarantuje naszej kadrze wygranej. Wystarczy wspomnieć dwa zeszłoroczne mecze: w kończącym grupę eliminacyjną starciu z Czechami wyszliśmy na prowadzenie za sprawą bramki Jakuba Piotrowskiego, jednak nasi południowi sąsiedzi wyrównali, a spotkanie skończyło się podziałem punktów. Jeszcze bardziej drastycznym przykładem było spotkanie eliminacyjne z Mołdawią w Kiszyniowie. Tam zespół prowadzony wówczas przez Fernando Santosa do przerwy prowadził 2:0, żeby ostatecznie przegrać 2:3. Wówczas gracze Superbet mogli się cieszyć – Superprzewaga uratowała ponad 40 tysięcy kuponów, rozliczając jako wygrane zarówno zakłady postawione na Polskę, jak i na Mołdawię.

– Zdecydowanie mam nadzieję, że tym razem naszej kadrze uda się uniknąć takiego rozczarowania, a po końcowym gwizdku wszyscy razem będziemy mogli świętować i myśleć o czekającej nas rywalizacji z Francją, Holandią i Austrią na Euro. Ale Superprzewaga jest zawsze „na wszelki wypadek”. I tak samo teraz, na wszelki wypadek, wznosimy ją na wyższy poziom, umożliwiając świętowanie już po jednym golu biało-czerwonych – uśmiecha się CEO Superbet Polska.

Specjalna oferta  SUPERBET  dla naszych czytelników:

Darmowy freebet w wysokości 35 PLN– zarejestruj konto w Superbecie z kodem LEGBUK, dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera freebet 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie freebet od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Freebet Cashbacku do 3500 PLN

***
O SUPERBET

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Globalnie grupa zatrudnia ponad 5 tysięcy osób, prowadząc działalność bukmacherską w Rumunii, Polsce, Brazylii, Belgii i Serbii. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec 2023 roku Superbet miał blisko 22% udziału w polskim rynku bukmacherskim online i był wiceliderem bukmacherskiego rynku online w naszym kraju.

Superbet od początku działalności na naszym rynku prężnie wspiera polski sport. Od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów partnerskich w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie sponsoruje też Górnika Zabrze, a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn. Bukmacher jest również sponsorem reprezentacji Polski w skokach narciarskich oraz największego turnieju szachowego – Superbet Rapid&Blitz – oraz w darcie – Superbet Poland Darts Masters.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024